ATENA spółka z o.o.

Czy to Twoja firma?

ATENA spółka z o.o. praca

Warszawa

Od momentu naszego debiutu na rynku w 2014 roku, Biuro Rachunkowe „ATENA” sp. z o.o. z Warszawy nieustannie dąży do bycia synonimem rzetelności i najwyższej jakości w dziedzinie usług księgowych i doradztwa podatkowego. Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców z różnych sektorów, którym zapewniamy wsparcie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, obsłudze podatkowej oraz kadrowo-płacowej.

Z pasją podchodzimy do każdego zadania, czy to przy rozliczeniach PIT, CIT, ZUS, czy też przy bardziej skomplikowanych transakcjach wewnątrzwspólnotowych i sprawach związanych z INTRASTAT. Dzięki naszemu doświadczeniu i ciągłemu rozwojowi, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, oferując usługi na najwyższym poziomie.

Bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług potwierdza posiadane ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. To dla naszych klientów gwarancja, że ich interesy są zawsze w dobrych rękach. Ponadto, nasza firma współpracuje z wykwalifikowanymi specjalistami, w tym biegłymi rewidentami i doradcami podatkowymi, co pozwala nam świadczyć usługi dodatkowe, takie jak reprezentacja w urzędach czy sporządzanie umów.

W „ATENIE” rozumiemy, że zaufanie i satysfakcja klienta są najważniejsze. Dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były nie tylko zgodne z obowiązującymi przepisami, ale również aby były świadczone w sposób zrozumiały i dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nasze biuro to miejsce, gdzie profesjonalizm łączy się z osobistym podejściem do każdego, kto zdecyduje się na współpracę z nami.

Choć nie wspominamy o naszej pozycji rynkowej, to nasze działania i zaangażowanie w każde powierzone nam zadanie mówią same za siebie. Jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak to robimy. Zapraszamy do kontaktu i współpracy wszystkich, którzy oczekują usług księgowych i podatkowych na najwyższym poziomie. Razem możemy osiągnąć sukces i bezpiecznie prowadzić Państwa biznes przez meandry przepisów rachunkowych i podatkowych.

ATENA spółka z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy ATENA spółka z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ATENA spółka z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazna atmosfera

Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa ATENA spółka z o.o.

Siedziba główna

Adres rejestrowy

ATENA spółka z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Nowa Sarzyna
  4. Zielona Góra
  5. Wrocław

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca ATENA spółka z o.o. - oferty archiwalne

  • Księgowy/Księgowa do Biura Rachunkowego

    • 5 000-8 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku KSIĘGOWA/KSIĘGOWY w biurze rachunkowym.

      Praca stacjonarna na Ursynowie od zaraz.

      Zakres obowiązków

      • prowadzenie księgowości - książka przychodów i rozchodów, pełnej księgowości dla klientów biura,

      • sporządzanie list płac oraz deklaracji do ZUS,

      • kontrola poprawności transakcji w rejestrach VAT,

      • sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT),

      • bieżący kontakt z klientem w sprawie wyjaśnień nieścisłości w dostarczonych dokumentach.

      Wymagania

      • znajomość przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości,
      • znajomość pakietu MS Office, w szczególności bardzo dobrej znajomości programu Excel,
      • zaangażowanie, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole,
      • samodzielność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
      • umiejętności analityczne,
      • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
      • znajomość systemu księgowego COMARCH OPTIMA,
      • praca w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem.

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie,

      • pracę pełną wyzwań w biurze rachunkowym, w którym stawia się zarówno na solidnie wykonywaną pracę, jak i na dobrą atmosferę,

      • pracę stacjonarną w godz: 8-16.

Pracodawcy w Warszawie