Czy to Twoja firma?

BIPROJEKT sp. z o.o. praca

Warszawa

Od ponad dekady BIPROJEKT Sp. z o.o. kształtuje krajobraz przemysłu celulozowo-papierniczego poprzez dostarczanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie projektowania instalacji przemysłowych. Nasza historia rozpoczęła się w 2010 roku, i od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą wiedzę i umiejętności, aby sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym oczekiwaniom naszych klientów.

Jesteśmy dumni z naszej misji, która koncentruje się na poszukiwaniu optymalnych i skutecznych rozwiązań. Dzięki profesjonalizmowi, terminowości, jakości i bogatemu doświadczeniu, zyskaliśmy zaufanie klientów i ugruntowaliśmy naszą pozycję na rynku. Nasze usługi obejmują kompleksowe zarządzanie projektami, od projektowania instalacji przemysłowych, przez usługi consultingowe, aż po opracowywanie szczegółowej dokumentacji technicznej.

Nasza działalność nie zna granic – z sukcesem realizujemy projekty na rynku wschodnim, w tym w Federacji Rosyjskiej, dostarczając dokumentację w języku polskim, angielskim oraz rosyjskim. Dzięki temu nasze usługi doradztwa technicznego są dostępne dla szerokiego grona odbiorców.

W BiProjekt wierzymy, że kluczem do sukcesu jest ciągła współpraca z uznanymi producentami i inwestowanie w rozwój naszego zespołu. Dzięki temu możemy pochwalić się bogatym zapleczem doświadczonych specjalistów, którzy są naszym największym atutem i pozwalają nam utrzymać konkurencyjną przewagę.

Jako firma z 100% polskim kapitałem, jesteśmy przykładem stabilności i niezawodności. Nasze zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości usług jest odzwierciedleniem naszych wartości, które są fundamentem wszystkich naszych działań.

W BiProjekt zawsze stawiamy na dialog i otwartość w komunikacji z naszymi partnerami. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu profesjonalizmowi i doświadczeniu. Razem możemy tworzyć przyszłość przemysłu, która będzie bezpieczna, efektywna i innowacyjna.

BIPROJEKT Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy BIPROJEKT Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BIPROJEKT Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Prywatna opieka medyczna

Data aktualizacji: 05.12.2023

Mapa BIPROJEKT Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca BIPROJEKT Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • STARSZY ASYSTENT PROJEKTANTA INSTALACJI SANITARNYCH

    BIPROJEKT Sp. z o.o.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków
      • Wykonywanie projektów branży sieci i instalacji sanitarnych
      Nasze wymagania
      • Minimum 3-letnie doświadczenie w projektowaniu instalacji sanitarnych
      • Wykształcenie wyższe – inżynieria środowiska lub student ostatniego roku
      • Dobra znajomość programów AutoCAD, MS Office
      • Znajomość programów wspomagających projektowanie, np.: pakiet Instalsoft, Ventpack, Profil Koordynator
      • Znajomość prawa budowlanego
      • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie i samodzielność
      Mile widziane
      • Prawo jazdy kat. B
      • Uprawnienia budowlane w zakresie instalacji sanitarnych

      Wymagania

      • Pracę przy ciekawych i różnorodnych projektach
      • Elastyczne formy zatrudnienia w zależności od preferencji
      • Rozwój zawodowy oraz możliwość zdobywania i poszerzania doświadczenia zawodowego
      • Przyjazną atmosferę w pracy i wsparcie ze strony pozostałych współpracowników
      • Pakiet medyczny

Pracodawcy w Warszawie