Czy to Twoja firma?

Mas Trading Ławski Kropiwnicki Sp.k. praca

Warszawa

W samym sercu innowacji i technologii pakowania, Mas Trading Ławski Kropiwnicki Sp.k. z dumą stoi jako lider w automatyzacji linii pakujących. Z Warszawy, naszego głównego ośrodka operacyjnego, od ponad dwóch dekad rozwijamy naszą działalność, zdobywając uznanie na całym europejskim rynku.

Nasza historia to ponad piętnastoletnia podróż przez świat technologii pakujących, gdzie każdy dzień to kolejny krok w kierunku doskonałości. Specjalizujemy się w dostarczaniu nie tylko maszyn, ale kompleksowych rozwiązań, które przekształcają wyzwania naszych klientów w sukcesy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo najnowocześniejsze kartoniarki, pakowaczki, nalewaczki, paletyzatory, a także systemy transportu produktów i palet, które są synonimem niezawodności i innowacji.

Rozumiemy, że zaawansowana technologia wymaga wsparcia, dlatego oferujemy nie tylko sprzedaż, ale i audyt procesów pakowania, doradztwo techniczno-handlowe, serwis oraz wsparcie techniczne. Dostarczamy także części zamienne i materiały eksploatacyjne, zapewniając ciągłość pracy i efektywność linii produkcyjnych naszych klientów.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na dostosowanie się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Jesteśmy przekonani, że nasza bogata oferta maszyn i przenośników, możliwość organizacji wizyty referencyjnej oraz pomoc w doborze form finansowania to klucz do budowania trwałych relacji i wzajemnego zaufania.

W Mas Trading Ławski Kropiwnicki Sp.k. wiemy, że zaufanie to fundament każdej współpracy. Dlatego też każdego dnia pracujemy na to zaufanie, dostarczając rozwiązania, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy, tak jak my, wierzą w ciągły rozwój i doskonalenie procesów pakowania.

Mas Trading Ławski Kropiwnicki Sp.k. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Mas Trading Ławski Kropiwnicki Sp.k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Mas Trading Ławski Kropiwnicki Sp.k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Mas Trading Ławski Kropiwnicki Sp.k.

Oddział Blizne Łaszczyńskiego

Oddział Warszawa

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Mas Trading Ławski Kropiwnicki Sp.k.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Gdańsk
  3. Lublin
  4. Pajęczno
  5. Warszawa
  6. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Mas Trading Ławski Kropiwnicki Sp.k. - oferty archiwalne

  • Inżynier Serwisu - praca terenowa

    • 8 000-14 000 zł / mies.
    • praca regionalna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Co robimy:

      Od 27 lat montujemy, uruchamiamy, przerabiamy, serwisujemy maszyny składające się na kompletne linie do pakowania produktu w opakowaniu zbiorczym. Integrujemy rozwiązania duże np. paletyzatory, owijarki kapturowe, ale też mamy dużo doświadczenia w mniejszych maszynach związanych z szeroko rozumianym pakowaniem produktów jednostkowych w opakowania zbiorcze . Współpracujemy z najlepszymi europejskimi producentami. Tworzymy rozwiązania unikalne pod względem możliwości oraz jakości.

      Zakres obowiązków

      Opis stanowiska (docelowo, po wdrożeniu):

      • Instalacja, montaż, serwis, modyfikacje maszyn w obiektach przemysłowych
      • Integracja mechaniczna, elektryczna i programowa maszyn pakujących zestawionych w jeden ciąg pakujący
      • Obszywanie i modyfikacja szaf elektrycznych w siedzibie Klientów
      • Nadzór i aktywne uczestnictwo w realizacjach projektów w biurze, siedzibie wykonawców, producentów, na obiektach
      • Kontakty i współpraca z zespołem serwisu zarówno wewnętrznie, jak i z podwykonawcami z polski i zagranicy
      • Modyfikacje programowe w maszynach, tworzenie programów głównie systemów transportu
      • Tworzenie i obsługa protokołów wymiany danych między systemami etykieciarek, baz danych Klienta SAP itp.
      • Projekt, zatowarowanie i zestawianie interfaceów przemysłowych zgodnie z ustalonymi standardami i założeniami
      • Możliwość wdrożenia do project managementu
      • Programowanie sterowników Siemens PLC mile widziane

      Wymagania

      • Praktyczne, najlepiej udokumentowane kilkuletnim doświadczeniem umiejętności prac montażowo-serwisowych w zakresie elektryki i/lub mechaniki i/lub automatyki przemysłowej.
      • Zdolności manualne, umiejętność posługiwania się narzędziami, znajomość i doświadczenie w prowadzeniu prac elektrycznych,
      • Dobra znajomość elektryki: schematy, instalacje.
      • Samodzielność w definiowaniu i realizowaniu zadań.
      • Uprawnienia SEP min 1kV
      • Prawo jazdy kat. B,
      • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu minimum dobrym,
      • Umiejętność czytania i modyfikowania dokumentacji technicznej – (podstawowa znajomość AutoCAD, programów do rysowania schematów),
      • Mile widziane: Programowanie sterowników PLC Siemens, Tia portal, AB.
      • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych – 90% czasu pracy w delegacji, wyjazdy służbowe do 15-20 dni,
      • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
      • Rozwój kompetencji, wdrożenie do zawodu Inżyniera Serwisu
      • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
      • Profesjonalne narzędzia do pracy,
      • Wynagrodzenie ok. 6000 - 10000 PLN netto na start, w zależności od Twoich kompetencji.

Pracodawcy w Warszawie