Czy to Twoja firma?

VENTI sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Płock
VENTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Płock
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy VENTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca VENTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

VENTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca VENTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Brygadzista - Majster Budowlany

    VENTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Płock
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Zakres obowiązków

        • delegowanie zadań robotnikom i ciągła kontrola w ich realizacji;
        • pomoc pracownikom w wykonywaniu prac instalacyjnych i montażowych;
        • kontrolowanie przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przeciwpożarowych;
        • sprawowanie nadzoru nad dokumentacją firmy;
        • troszczenie się o powierzone mienie przedsiębiorstwa;
        • kooperacja z kierownictwem;
        • przeprowadzanie kontroli szczelności instalacji;
        • usuwanie awarii wodociągowych;

      Wymagania

        • doświadczenie na podobnym stanowisku,
        • umiejętność czytania rysunku technicznego;
        • umiejętność kontroli podległych pracowników;
        • umiejętność planowania i koordynacji prac na obiekcie;
        • bardzo dobra organizacja pracy oraz komunikatywność;
        • decyzyjność i zdolność rozwiązywania problemów;

      Oferujemy

        • pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
        • możliwość rozwoju,
        • atrakcyjne wynagrodzenie,
        • ubezpieczenie grupowe,
        • zatrudnienie w stabilnej firmie,
        • możliwość współpracy z doświadczonym zespołem,
        • udział przy realizacji wielu ciekawych inwestycji.

Pracodawcy w Płocku