Kaizen S.C

Czy to Twoja firma?

Kaizen S.C praca

Białystok

Od naszych skromnych początków w 2010 roku, w Kaizen S.C. z Suwałk, zawsze dążyliśmy do bycia więcej niż tylko firmą - staliśmy się partnerem w budowaniu marzeń naszych klientów. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę produktów budowlanych, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających inwestycji. Jako bezpośredni dystrybutor renomowanej firmy Caparol, dostarczamy materiały, które łączą innowacyjność z jakością, od farb elewacyjnych i do wnętrz po systemy ociepleń.

W Kaizen S.C. rozumiemy, że każdy projekt jest wyjątkowy, dlatego współpracujemy z firmami remontowymi i wykończeniowymi, oferując nie tylko produkty, ale i usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasze indywidualnie dopasowane warunki współpracy, kompleksowe doradztwo techniczno-handlowe oraz regularne, bezpłatne szkolenia to dowód na to, że zależy nam na sukcesie naszych partnerów.

Nasza oferta to nie tylko materiały hydroizolacyjne, termoizolacyjne czy systemy suchej zabudowy. To przede wszystkim zaangażowanie i pasja, z jaką podchodzimy do każdego aspektu naszej działalności. Wierzymy, że dzięki ciągłemu doskonaleniu i otwartości na nowe rozwiązania, możemy wspólnie tworzyć przestrzenie, które będą służyć przez lata.

Zapraszamy do współpracy z Kaizen S.C. – razem zbudujemy coś trwałego.

Kaizen S.C najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Kaizen S.C

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kaizen S.C

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Kaizen S.C

Adres rejestrowy

Kaizen S.C poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Kaizen S.C
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Białystok
  3. Wrocław
  4. Bielsk Podlaski
  5. Mysłowice
  6. Nakło nad Notecią

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Kaizen S.C - oferty archiwalne

  • Dyrektor Regionalny woj. Podlaskie

    Kaizen S.C
    • Podlaskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Firma Kaizen S.C poszukuje Dyrektora Regionalnego na województwo podlaskie.Jeśli jesteś doświadczonym profesjonalistą z szeroką wiedzą w zarządzaniu,potrafisz skutecznie kierować zespołem oraz masz doskonałe umiejętnościinterpersonalne, to może to być praca dla Ciebie.

      Zakres obowiązków

      • Zarządzanie regionem: Planowanie, organizowanie i kontrola działań w regionie w celu realizacjiwskaźników biznesowych.
      • Zarządzanie zespołem: Budowanie i kierowanie zgranym zespołem, dbanie o rozwijanieumiejętności pracowników oraz motywowanie do osiągania wyznaczonych celów.
      • Analiza i raportowanie: Monitorowanie wyników regionu oraz sporządzanie regularnych raportówdla kierownictwa firmy.
      • Rozwijanie relacji z klientami: Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami orazidentyfikowanie nowych możliwości biznesowych.
      • Wdrażanie strategii: Współpraca z zespołem kierowniczym w celu wdrażania strategii firmy napoziomie regionalnym.
      • Rekrutacja pracowników, budowanie zespołu.

      Wymagania

      • Doświadczenie zawodow e w zarządzaniu na stanowisku kierowniczym.
      • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
      • Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów.
      • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.
      • Wykształcenie wyższe związane z zarządzaniem, ekonomią lub pokrewnym obszarem.
      • Zdolność do podróży służbowych w regionie.
      • Skrupulatne dążenie do realizacji wyznaczonych celów.

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.
      • Możliwość rozwoju zawodowego.
      • Pracę w dynamicznym i profesjonalnym środowisku.
      • Elastyczny czas pracy.

Pracodawcy w Białymstoku