Czy to Twoja firma?

Piotr Godlewski Godlewski Transport praca

Kraków

Jesteśmy Piotr Godlewski Godlewski Transport, zlokalizowani w sercu Krakowa. Nasza działalność rozciąga się na wiele branż, co czyni nas firmą wszechstronną i elastyczną, gotową sprostać różnorodnym potrzebom naszych klientów. Zajmujemy się handlem hurtowym i detalicznym, oferując szeroką gamę produktów, od napojów alkoholowych i bezalkoholowych po żywność, wyroby tytoniowe i paliwa. Nasze stacje paliw są znane z wysokiej jakości obsługi i konkurencyjnych cen.

Rozumiemy, jak ważne jest miejsce, w którym żyjemy i pracujemy, dlatego też nasze usługi w zakresie nieruchomości obejmują zarówno wynajem, jak i zarządzanie nieruchomościami. Dzięki naszemu doświadczeniu i znajomości rynku, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najlepsze możliwości inwestycyjne oraz optymalne rozwiązania w zakresie pośrednictwa.

W dziedzinie reklamy, nasza agencja reklamowa oferuje kreatywne i skuteczne strategie promocyjne, które pomagają naszym klientom wyróżnić się na rynku. Rozumiemy, jak ważny jest przekaz i jego wpływ na odbiorców, dlatego stawiamy na oryginalność i innowacyjność.

Edukacja to kolejny obszar, w którym działamy, wspierając procesy edukacyjne i dostarczając rozwiązania, które przyczyniają się do rozwoju kompetencji i umiejętności. Wierzymy, że ciągłe uczenie się jest kluczem do sukcesu.

Nasze zaangażowanie w sektor opieki zdrowotnej podkreśla naszą troskę o dobrostan społeczności. Dostarczamy usługi, które wspierają zdrowie i zapewniają opiekę tym, którzy jej potrzebują.

Chociaż nie dysponujemy informacjami o naszej misji i wartościach, nasze działania codziennie świadczą o naszym zaangażowaniu i dążeniu do doskonałości. Jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak to robimy, a nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na ciągłe doskonalenie oferowanych usług.

W Piotr Godlewski Godlewski Transport stawiamy na relacje z klientami i partnerami biznesowymi. Jesteśmy przekonani, że to właśnie one są fundamentem trwałego sukcesu. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszej wiedzy, doświadczeniu i profesjonalizmowi.

Piotr Godlewski Godlewski Transport najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kasjer Kraków
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Piotr Godlewski Godlewski Transport

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Piotr Godlewski Godlewski Transport

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Piotr Godlewski Godlewski Transport

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Piotr Godlewski Godlewski Transport
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Żywiec
  3. Bielsko-Biała
  4. Bydgoszcz
  5. Częstochowa
  6. Gdańsk
  7. Kęty
  8. Kraków
  9. Ostróda
  10. Tarnów

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Piotr Godlewski Godlewski Transport - oferty archiwalne

  • Nowo otwarta stacja paliw Moya w Brzeszczach poszukuje pracownika.

    • 3 600-4 200 zł / mies.
    • Brzeszcze
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України

    • Zatrudnimy osobę na stanowisko kasjer sprzedawca na nowo otwartą stację paliw Moya w Brzeszczach. Zapraszamy w osoby w każdym wieku. Praca w systemie zmianowym od 5/6:00 do 23:00. Proszę o wysłanie cv przez formularz

      Praca od 11.11.2022 r

      Zapewniamy szkolenia , odzież roboczą , badania sanepidowskie oraz medycyne pracy.

      Serdecznie zapraszamy.

      Zakres obowiązków

      Do obowiązków będzie należało:

      - obsługa kasy fiskalnej

      - wystawianie faktur

      - zamawianie towaru

      - przyjmowanie towaru

      - dbanie o czystość na stacji paliw

      - obsługa bistro (hot dog, zapiekanki itp)

      - wysyłanie raportów

      - zamykanie i otwieranie obiektu

      Wymagania

      - samodzielność

      - biegła obsługa komputera

      - dobre organizacja czasu pracy

      - aktywna sprzedaż produktów

      - bardzo dobra komunikacja z klientem

      - praca w weekendy i świeta (według ustalonego grafiku)

      Oferujemy

      Zatrudnienie w dużej rodzinnej firmie z 15 letnią historią w branży paliwowej. Miła atmosfera pracy oraz elastyczny grafik pracy.

Pracodawcy w Krakowie