Czy to Twoja firma?

Zlata Nataliia Sosidko praca

Warszawa

Witajcie w naszym świecie piękna i dbałości o detale. Jestem Zlata Nataliia Sosidko i z dumą prowadzę moją działalność w sercu Warszawy, przy ulicy Osieckiej 38. Moja przygoda zaczęła się 25 listopada 2023 roku, kiedy to postanowiłam podzielić się moją pasją i umiejętnościami w dziedzinie fryzjerstwa oraz kosmetyki.

Nasze usługi to więcej niż zwykłe zabiegi – to prawdziwe rytuały piękna, które sprawią, że poczujesz się wyjątkowo. Specjalizujemy się w różnorodnych technikach manicure, od hybrydowego po klasyczny, włączając w to przedłużanie paznokci i rekonstrukcję. Każdy zabieg wykonujemy z największą starannością, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Oprócz usług kosmetycznych, oferujemy również pozostałą sprzedaż detaliczną w niewyspecjalizowanych sklepach. Naszym celem jest dostarczenie kompleksowej oferty, która zaspokoi wszystkie potrzeby związane z urodą i samopoczuciem.

Jako jednoosobowa działalność gospodarcza, kładę ogromny nacisk na osobisty kontakt z klientem i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Mimo że jesteśmy nowi na rynku, nasza działalność jest pełna zaangażowania i determinacji, aby zapewnić najlepszą jakość usług.

Zapraszam serdecznie do odwiedzenia naszego miejsca, gdzie profesjonalizm łączy się z domową atmosferą, a każdy klient traktowany jest jak najważniejszy gość. Razem odkryjemy Twoje indywidualne piękno i pomożemy je podkreślić. Do zobaczenia wkrótce!

Zlata Nataliia Sosidko najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fryzjer Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy Zlata Nataliia Sosidko

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zlata Nataliia Sosidko

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Barber/Fryzjer męski

    PROvision of service Radosław Szczurek
    • Ząbki
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana

Mapa Zlata Nataliia Sosidko

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
Zlata Nataliia Sosidko
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Zlata Nataliia Sosidko - oferty archiwalne

  • PSI FRYZJER

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • Groomer praca w salonie - Psi fryzjer

      Zakres obowiązków

      Pielęgnacja psów i kotów.

      Wymagania

      • doświadczenie zawodowe 6 miesięcy,
      • dokładność,
      • zdyscyplinowanie,
      • miłość do zwierząt.

      Oferujemy

      • wynagrodzenie od 6000-7000 zł,
      • zgrany zespół,
      • umowa zlecenie na pełny etat.

Pracodawcy w Warszawie