Glass Decorator s.c. Elżbieta Jabłońska Krzysztof Jabłoński

Czy to Twoja firma?

Glass Decorator s.c. Elżbieta Jabłońska Krzysztof Jabłoński praca

Warszawa

Glass Decorator s.c. Elżbieta Jabłońska Krzysztof Jabłoński najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Glass Decorator s.c. Elżbieta Jabłońska Krzysztof Jabłoński

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Glass Decorator s.c. Elżbieta Jabłońska Krzysztof Jabłoński

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Glass Decorator s.c. Elżbieta Jabłońska Krzysztof Jabłoński

Siedziba główna

Glass Decorator s.c. Elżbieta Jabłońska Krzysztof Jabłoński poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Glass Decorator s.c. Elżbieta Jabłońska Krzysztof Jabłoński - oferty archiwalne

  • Szklarz montażysta

    • 7 000-8 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Firma Glass Decorator poszukuje na stanowisko: Montażysta i pomiarowiec systemów szklanych/szklarz Praca przy pomiarach i montażu elementów ze szkła/produkcja.. Pracujemy w środowisku CAD. Produkujemy kabiny szklane, balustrady, lustra, ścianki, etc. Praca w nowoczesnej firmie, przy ciekawych projektach, w zgranym zespole. Poszukujemy ludzi z doświadczeniem i do przyuczenia na terenie Warszawy 22 379 24 14

      Zakres obowiązków

      • Pomiar szkła u klienta
      • Montaż szkła u klienta
      • Obróbka szkła na zakładzie

      Wymagania

      • Doświadczenie w branży lub branży pokrewnej np meblraskiej
      • Prawo jazdy B
      • Znajomość środowiska CAD (do przyuczenia)

      Oferujemy

      • Pracę w nowoczesnej firmie
      • Uczciwe wynagrodzenie

Pracodawcy w Warszawie