Czy to Twoja firma?

OLEKSANDR KARAVAN BUD-MONOLIT praca

Kraków

Witamy w OLEKSANDR KARAVAN BUD-MONOLIT, naszej krakowskiej firmie, która z pasją tworzy solidne fundamenty dla przyszłości. Nasza specjalność to realizacja projektów budowlanych, które wyznaczają nowe standardy w branży. Jesteśmy dumni, że możemy przyczyniać się do kształtowania krajobrazu miejskiego i tworzenia przestrzeni, w których życie pulsuje pełnią energii.

Nasza oferta to przede wszystkim budownictwo – od ambitnych projektów komercyjnych po przytulne domy mieszkalne, każde zlecenie traktujemy z równą starannością i zaangażowaniem. Specjalizujemy się w pracach związanych ze stalą i betonem, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających konstrukcji. W każdym projekcie, który podejmujemy, dążymy do perfekcji, łącząc tradycyjne metody budowlane z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Nasza siedziba znajduje się w sercu Krakowa, co umożliwia nam szybkie reagowanie na potrzeby naszych klientów i bieżące śledzenie trendów w architekturze i budownictwie. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, dla których budowanie to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja i sposób na życie.

Chociaż nie możemy podzielić się z Wami pełną historią naszej firmy czy szczegółami dotyczącymi naszej pozycji na rynku, możemy zapewnić, że każdy projekt realizowany przez OLEKSANDR KARAVAN BUD-MONOLIT to gwarancja jakości i trwałości. Stawiamy na solidność, bezpieczeństwo i estetykę, aby nasi klienci mogli cieszyć się przestrzenią, która nie tylko spełnia ich oczekiwania, ale również inspiruje i zachwyca.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy tworzyć przestrzenie, które będą służyć i zachwycać przez wiele pokoleń.

OLEKSANDR KARAVAN BUD-MONOLIT najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy OLEKSANDR KARAVAN BUD-MONOLIT

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OLEKSANDR KARAVAN BUD-MONOLIT

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa OLEKSANDR KARAVAN BUD-MONOLIT

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
OLEKSANDR KARAVAN BUD-MONOLIT
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Bielsko-Biała
  3. Katowice
  4. Rzeszów
  5. Warszawa

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca OLEKSANDR KARAVAN BUD-MONOLIT - oferty archiwalne

  • Pracownik zbrojeniowy na budowie

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • Pracownicy budowlani (zbrojarze)

      Zakres obowiązków

      • Układanie i wiązanie zbrojenia zgodnie z projektem

      Wymagania

      • Ciężka praca
      • Odpowiedzialność

      Oferujemy

      • Stałą pracę
      • Umowę o pracę
      • Wypłatę co miesiąc
      • Dojazd do pracy
      • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
      • Możliwość wyrobienia wizy, karty pobytu
      • Zaliczka co tydzień 400 zl

      Stawka godzinowa w zaleźności od zakresu obowiazków.

      Zapraszam do współpracy.

Pracodawcy w Krakowie