Czy to Twoja firma?

ANDRZEJ NAMIOTKO Usługi Finansowo - Księgowe Andrzej Namiotko praca

Warszawa
ANDRZEJ NAMIOTKO Usługi Finansowo - Księgowe Andrzej Namiotko najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy ANDRZEJ NAMIOTKO Usługi Finansowo - Księgowe Andrzej Namiotko

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ANDRZEJ NAMIOTKO Usługi Finansowo - Księgowe Andrzej Namiotko

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ANDRZEJ NAMIOTKO Usługi Finansowo - Księgowe Andrzej Namiotko

Siedziba główna w Warszawie

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
ANDRZEJ NAMIOTKO Usługi Finansowo - Księgowe Andrzej Namiotko
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca ANDRZEJ NAMIOTKO Usługi Finansowo - Księgowe Andrzej Namiotko - oferty archiwalne

  • Samodzielnej księgowej do biura rachunkowego

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Samodzielnej księgowej do biura rachunkowego z dużym doświadczeniem. Zadaniem będzie prowadzenie ewidencji księgowej oraz spraw kadrowo-płacowych w dużej firmie handlowej.

      Kontrakt B2B lub umowa o pracę.

      Zakres obowiązków

      Samodzielnej księgowej do biura rachunkowego z dużym doświadczeniem. Zadaniem będzie prowadzenie ewidencji księgowej oraz spraw kadrowo-płacowych w dużej firmie handlowej.

      Wymagania

      Duże doświadczenie w księgowości.

      Oferujemy

      Stabilną pracę w przyjaznym zespole.

Pracodawcy w Warszawie