Czy to Twoja firma?

EDUKACJA DLA RODZINY sp. z o.o. praca

Warszawa

Witajcie w świecie Edukacji Dla Rodziny, gdzie każda rodzina znajdzie coś dla siebie w naszym bogatym wachlarzu możliwości edukacyjnych. Od ponad 13 lat jesteśmy dumnym liderem nowoczesnej edukacji domowej w Polsce, a nasza misja to wsparcie rodzin w procesie kształcenia ich dzieci.

Nasza platforma edukacyjna to nie tylko zbiór zasobów, to przestrzeń, gdzie wiedza spotyka się z technologią, tworząc idealne warunki do nauki. Rozwijamy umiejętności naszych uczniów poprzez interaktywne webinary prowadzone przez wybitnych specjalistów, co pozwala na zdobywanie wiedzy w sposób przystępny i atrakcyjny.

Jesteśmy dumni, że nasze centrum edukacyjne miało wpływ na życie ponad 16000 uczniów w 50 krajach. To dowód na to, że nasze metody pracy i zaangażowanie w edukację domową są doceniane na całym świecie.

W Edukacji Dla Rodziny wierzymy, że nauka nie kończy się na lekcjach online. Dlatego też organizujemy pikniki rodzinne, wspólne wyjścia do lasu, wycieczki do muzeum i grille na zakończenie roku szkolnego. Wszystko po to, aby nauka była również doświadczeniem społecznym i aby nasi uczniowie mogli rozwijać się w wielowymiarowy sposób.

Jako alternatywa dla tradycyjnej szkoły, oferujemy elastyczność i indywidualne podejście do każdego ucznia. Nasze wsparcie w edukacji domowej obejmuje cały proces - od zapisu, przez naukę, aż po zakończenie edukacji. Dzięki temu rodzice mogą czuć się pewnie, wiedząc, że ich dzieci są w dobrych rękach.

Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności, gdzie edukacja domowa staje się przygodą, a każde dziecko ma szansę na rozwój w przyjaznej i wspierającej atmosferze. Razem tworzymy przyszłość edukacji.

EDUKACJA DLA RODZINY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy EDUKACJA DLA RODZINY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EDUKACJA DLA RODZINY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EDUKACJA DLA RODZINY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna w Warszawie

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
EDUKACJA DLA RODZINY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca EDUKACJA DLA RODZINY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wczesnoszkolny Montessori

    • 7 000-9 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Mikroszkoła “Skrzydła” zatrudni nauczyciela/kę wczesnoszkolnego/ą Montessori. Praga Południe

      Jest to mała szkoła założona przez grupę rodziców chcących stworzyć dobre miejsce edukacji i rozwoju dzieci. Nasze działania opieramy na czterech filarach:

      1. Całościowe podejście do rozwoju młodego człowieka: wiedząc, że rozwój emocjonalny
      i społeczny jest równie ważny co rozwój poznawczy i ruchowy.

      2. Chcemy pracować w atmosferze wzajemnego szacunku, współpracy, w duchu porozumienia bez przemocy (NVC), w poszanowaniu dla różnorodności i w oparciu o wartości chrześcijańskie.

      3. Mamy przekonanie, że człowiek najwięcej uczy się poprzez doświadczanie i działanie, korzystając ze swoich naturalnych talentów
      i zainteresowań, będąc w relacji z nauczycielem.

      4. Szkoła to społeczność: dzieci, nauczycieli i rodziców, która wzajemnie wspiera się, w poczuciu odpowiedzialności za siebie i za kawałek świata, w którym żyjemy.

      Zapraszamy do wysłania CV na adres info@mikroszkolaskrzydla.edu.pl
      Jeśli masz więcej pytań, zapraszam do kontaktu: 505 782 518

      Szukamy osoby do dłuższej współpracy, która jest gotowa współtworzyć z nami to miejsce.

      Zakres obowiązków

      • planowanie i prowadzenie zajęć z edukacji wczesnoszkolnej

      • tworzenie pomocy edukacyjnych

      • udział w radach pedagogicznych

      • twórczy wkład w realizowanie swoich obowiązków

      • kontakt z rodzicami w temacie rozwoju i edukacji dzieci

      • kształtowanie planu tygodnia uwzględniającego jeden dzień w terenie: muzeum, las, teatr, inne wycieczki edukacyjne na terenie Warszawy.

      Wymagania

      Szukamy nauczyciela/ki, który/a:

      • zna i ma doświadczenie pracy metodą Montessori

      • jest gotowy/a szkolenia się w metodzie Montessori

      • jest chętny do prowadzenia nieszablonowych lekcji z wykorzystaniem ciekawych pomocy

      • potrafi budować relacje z dziećmi, wspiera je w samodzielności i rozwoju

      • uważa za wartościowe komunikowanie się w duchu nvc (porozumienia bez przemocy), ma wysokie kompetencje komunikacyjne

      • potrafi samodzielnie planować swoją pracę

      • potrafi pracować w zespole realizując wspólne cele

      • widzi rolę nauczyciela jako przewodnika i towarzysza

      Oferujemy

      • wynagrodzenie w zakresie 4800 - 6000 zł. netto (w zależności od doświadczenia),
      • umowę o pracę na cały etat,
      • udział w szkoleniach i warsztatach a także w wizytach studyjnych,
      • wsparcie i superwizję koleżeńską,
      • pracę w zespole nauczycieli i edukatorów z pasją, w duchu otwartej komunikacji,
      • możliwość realizowania własnych pomysłów,
      • pracę w Małej grupie dzieci (obecnie 10 dzieci, docelowo max 16-18 przy dwójce nauczycieli w grupie),

Pracodawcy w Warszawie