Czy to Twoja firma?

Grand Business Hub sp. z o.o. praca

Warszawa

Witaj w świecie Grand Business Hub, gdzie nasza pasja do precyzji i doskonałości w dziedzinie rachunkowości oraz nasze zaangażowanie w handel częściami samochodowymi łączą się, tworząc firmę, która jest nie tylko usługodawcą, ale także partnerem dla naszych klientów.

Nasza historia zaczęła się w styczniu 2019 roku, kiedy to zdecydowaliśmy się na otwarcie drzwi naszego biura przy ulicy Raszyńskiej w Warszawie. Od tego czasu, nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby dostarczać rozwiązania, które są nie tylko efektywne, ale także innowacyjne i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Specjalizujemy się w dziedzinie rachunkowo-księgowej, oferując kompleksowe usługi doradztwa podatkowego. Rozumiemy, jak skomplikowane i czasochłonne mogą być finanse, dlatego naszym celem jest dostarczenie wsparcia, które pozwoli naszym klientom skupić się na rozwijaniu ich biznesów, podczas gdy my zajmiemy się liczbami.

Jednakże, nasza działalność nie kończy się na księgowości. Jesteśmy także aktywni w branży motoryzacyjnej, dostarczając detaliczną sprzedaż części i akcesoriów do pojazdów samochodowych. Zdajemy sobie sprawę, że jakość i niezawodność są kluczowe dla naszych klientów, dlatego współpracujemy tylko z zaufanymi dostawcami, aby zapewnić najlepsze produkty na rynku.

Ponadto, rozumiemy potrzebę elastyczności w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie biznesu, dlatego oferujemy wynajem i dzierżawę maszyn oraz urządzeń biurowych, w tym komputerów. To rozwiązanie pozwala naszym klientom na dostosowanie się do aktualnych wymagań rynkowych bez konieczności inwestowania w drogie aktywa.

W Grand Business Hub stawiamy na bliskie relacje z klientami i zrozumienie ich unikalnych potrzeb. Chociaż nie możemy teraz podzielić się więcej szczegółami dotyczącymi naszej pozycji rynkowej czy wartości, które przyświecają naszej marce, możemy zapewnić, że każdy, kto zdecyduje się na współpracę z nami, otrzyma usługi najwyższej jakości, dostosowane do swoich oczekiwań.

Zapraszamy do kontaktu i poznania pełnej oferty Grand Business Hub. Razem możemy tworzyć historię sukcesu, która będzie trwała przez lata.

Grand Business Hub Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Grand Business Hub Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Grand Business Hub Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Grand Business Hub Sp. z o.o.

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
Grand Business Hub Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Białystok
  3. Konstancin-Jeziorna

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Grand Business Hub Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Księgowy/Księgowa (j. rosyjski)

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • Prowadzenie pełnej księgowości klientów biura rachunkowego.
      • Opracowywanie deklaracji podatkowych i raportów finansowych.
      • Współpraca z klientami w zakresie rozliczeń i dokumentacji.
      • Przygotowywanie raportów dla klientów oraz dla organów podatkowych.
      • Monitorowanie zmian w przepisach podatkowych i rachunkowych.

      Wymagania

      • Doświadczenie na stanowisku księgowego/księgowej.
      • Znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych.
      • Umiejętność obsługi programów księgowych.
      • Precyzyjność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków.
      • znajomość j. rosyjskiego

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w renomowanym biurze rachunkowym.
      • Pracę w przyjaznym zespole.
      • Możliwość rozwoju zawodowego.
      • Konkurencyjne wynagrodzenie.

Pracodawcy w Warszawie