Czy to Twoja firma?

Agata Jaslarz praca

Warszawa

Oferty pracy Agata Jaslarz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Agata Jaslarz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Agata Jaslarz

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
Agata Jaslarz
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Pinczów

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Agata Jaslarz - oferty archiwalne

  • Starszy specjalista do spraw kredytowych

    • Warszawa
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • Finansowanie firm pod zastaw nieruchomości (Finansowanie pozabankowe)

      Zakres obowiązków

      • Budowanie bazy kontaktowej z pośrednikami kredytowymi z całej Polski, informowanie o produktach finansowych
      • Zbieranie odpowiednich dokumentów do kredytu

      Wymagania

      • Doświadczenie w kredytach hipotecznych i firmowych
      • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej i budowaniu relacji

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie procentowe od wysokości kredytu plus dodatkowe wynagrodzenie dla zewnętrznych pośredników za dostarczanie klientów
      • To stanowisko oferuje podstawę plus prowizję

Pracodawcy w Warszawie