Czy to Twoja firma?

TOP SERVICE praca

Warszawa

Jesteśmy TOP SERVICE Warszawa - Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie naprawy i konserwacji maszyn. Od 2010 roku, kiedy to rozpoczęliśmy naszą działalność, nieustannie dążymy do tego, aby dostarczać naszym klientom usługi najwyższej jakości. Specjalizujemy się w tworzeniu konstrukcji metalowych, elementów wentylacyjnych, prototypów maszyn oraz w regeneracji części i podzespołów dla różnorodnych branż przemysłowych.

Nasza historia zaczyna się w Warszawie, gdzie z pasją i zaangażowaniem budujemy naszą markę. Przez lata zdobyliśmy cenne doświadczenie, które pozwala nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty i usługi są synonimem trwałości i niezawodności.

Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, to nasze dotychczasowe osiągnięcia i zadowolenie klientów mówią same za siebie. Każdego dnia staramy się być lepsi, doskonaląc nasze umiejętności i poszerzając ofertę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

W TOP SERVICE Warszawa rozumiemy, że zaufanie buduje się nie tylko przez lata, ale także poprzez jakość i rzetelność świadczonych usług. Dlatego też każde zlecenie traktujemy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły, co pozwala nam na utrzymanie wysokiego standardu naszych prac.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już zaufali naszemu profesjonalizmowi i doświadczeniu. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego i trwałego. TOP SERVICE Warszawa - bo dobra usługa to podstawa sukcesu.

TOP SERVICE najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy TOP SERVICE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TOP SERVICE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TOP SERVICE

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
TOP SERVICE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca TOP SERVICE - oferty archiwalne

  • Magazynier

    TOP SERVICE
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • Firma zajmująca się od 25 lat produkcją urządzeń hakowych, wywrotek, beczek asenizacyjnych i innych sprzętów komunalnych poszukuje do swojego oddziału w Sokołowie k/W-wy Magazyniera (dogodny dojazd trasą S8):

      Zakres obowiązków

      • przyjmowanie i wydawanie towaru oraz adnotacja w systemie
      • kontrola przesyłek kurierskich
      • kontrola podwozi oraz zabudów przy dostawie
      • ogólne prace fizyczne w obrębie magazynu

      Wymagania

      • zaświadczenia o niekaralności
      • dobrej organizacji pracy, samodyscypliny i odpowiedzialności za powierzony towar i obowiązki
      • umiejętności podstawowej obsługi programu MS Windows
      • referencje od poprzednich pracodawców mile widziane

      Oferujemy

      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
      • możliwość rozwoju, przestrzeń do realizacji pomysłów oraz możliwość wdrażania dobrych praktyk na stanowisku pracy
      • miłą atmosferę pracy, gdzie pomagamy i wspieramy się wzajemnie
      • dobre warunki pracy oraz korzystne zarobki wraz z możliwym systemem premiowym.

Pracodawcy w Warszawie