Czy to Twoja firma?

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWO - BUDOWLANA JARY praca

Warszawa

W sercu Warszawy, gdzie puls miejskiego życia łączy się z potrzebą harmonii i komfortu, znajduje się Spółdzielnia Mieszkaniowo - Budowlana „Jary”. Jesteśmy dumnym kontynuatorem tradycji, która rozpoczęła się w grudniu 1991 roku, kiedy to nasza działalność wykiełkowała z podziału SBM „Ursynów”. Od tamtego czasu, nasza misja skupia się na tworzeniu przestrzeni, w której nasze społeczności mogą rozwijać się i kwitnąć.

Zarządzamy imponującym obszarem ponad 52 hektarów, na którym znajduje się 85 budynków mieszkalnych, artystyczne pracownie plastyczne, pawilony handlowe, a także nowoczesne parkingi dwupoziomowe i miejsca w garażach podziemnych. Nasze zasoby są naszą dumą, a ich ciągła modernizacja i termomodernizacja świadczą o naszym zaangażowaniu w podnoszenie jakości życia mieszkańców.

W 1995 roku, wzbogaciliśmy naszą ofertę o zadania inwestycyjne, co zaowocowało realizacją ambitnych projektów budowlanych. Nasze działania nie ograniczają się jednak do aspektów materialnych. Jesteśmy świadomi, że społeczność to coś więcej niż mury i dachy, dlatego prowadzimy działalność społeczną, oświatową i kulturalną, wspierając inicjatywy takie jak Dom Sztuki, Modelarnia Lotnicza czy Klub Seniora.

Nasza kondycja finansowa jest stabilna, co pozwala nam na niezależne i pewne kroki w przyszłość. Nie obciążają nas żadne zobowiązania z tytułu kredytów czy poręczeń finansowych, co jest świadectwem naszej odpowiedzialności i przemyślanej strategii zarządzania.

Jesteśmy dumni, że zrzeszamy 7062 członków, których zaufanie jest dla nas największym wyróżnieniem. Każdego dnia pracujemy na to zaufanie, dbając o nasze zasoby i wspierając naszych mieszkańców. Wierzymy, że nasze działania przyczyniają się do budowania silnej i zintegrowanej społeczności, która razem może stawiać czoła wyzwaniom przyszłości.

W Spółdzielni Mieszkaniowo - Budowlanej „Jary” łączymy tradycję z nowoczesnością, a nasze doświadczenie pozwala nam patrzeć w przyszłość z optymizmem. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do naszej społeczności, gdzie każdy członek jest ważną częścią wielkiej rodziny „Jary”.

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWO - BUDOWLANA "JARY" najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa budownictwo / architektura / geodezja księgowość / ekonomia prawo i administracja państwowa

Oferty pracy SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWO - BUDOWLANA "JARY"

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWO - BUDOWLANA "JARY"

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWO - BUDOWLANA "JARY"

Siedziba główna

Ośrodek kulturalno- edukacyjny pod patronatem Spółdzielni Mieszkaniowo Budowlanej "Jary" / DKlub Seniora / Modelarnia

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWO - BUDOWLANA "JARY" poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWO - BUDOWLANA "JARY" - oferty archiwalne

  • Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowo-Budowlanej Jary

    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWO - BUDOWLANA "JARY"
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Rada Nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowo-Budowlanej „Jary” ogłasza konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowo-Budowlanej „Jary” w Warszawie

      Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowo-Budowlanej Jary

      Obowiązki

      • 1)wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne, techniczne, prawnicze,
      • 2)minimum 10-letni staż pracy, w tym minimum 5-letni na stanowisku kierowniczym,
      • 3)doświadczenie w zakresie prowadzenia gospodarki i finansów przedsiębiorstwa jak też w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi,
      • 4)znajomość prawa spółdzielczego i zasad funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowych,
      • 5)znajomość zasad nadzoru spółdzielczego, audytu i kontroli finansowej oraz rachunkowości zarządczej,
      • 6)wiedza z zakresu prawa pracy,
      • 7)znajomość prawa budowlanego i zasad przeprowadzania procesu inwestycyjnego,
      • 8)nieprowadzenie działalności konkurencyjnej wobec Spółdzielni oraz nie pozostawanie w konflikcie interesów ze Spółdzielnią,
      • 9)korzystanie z pełni praw publicznych,
      • 10)posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych.

      Kandydaci mogą wykazać się spełnieniem dodatkowych wymagań:

      • 1)studia podyplomowe, szkolenia uzupełniające, uprawnienia budowlane,
      • 2)doświadczenie w korzystaniu z Zintegrowanego Systemu Informatycznego Unisoft lub podobnych rozwiązań informatycznych.

      Oferujemy

      • 1.CV ze zdjęciem,
      • 2.list motywacyjny,
      • 3.podpisany przez kandydata dokument zgody na przetwarzanie danych osobowych wydrukowany ze strony internetowej Spółdzielni w zakładce DO POBRANIA,
      • 4.kserokopię dyplomu ukończenia studiów wyższych,
      • 5.kserokopię dokumentów potwierdzających zatrudnienie na stanowisku kierowniczym, kserokopię dokumentów potwierdzających ewentualne studia podyplomowe, szkolenia uzupełniające i uprawnienia,
      • 6.pisemne oświadczenie o niepozostawaniu w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa z członkiem Rady Nadzorczej SMB „Jary” wydrukowany ze strony internetowej Spółdzielni w zakładce DO POBRANIA,
      • 7.oświadczenie o niekaralności.
      • Dopuszcza się dostarczenie przez kandydata innych dokumentów podczas rozmowy kwalifikacyjnej, potwierdzających umiejętności, doświadczenie i kwalifikacje.

Pracodawcy w Warszawie