Czy to Twoja firma?

MEDIKAR sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Warszawa

Od momentu naszego powstania w 2005 roku, Medikar nieustannie dąży do tego, aby być synonimem doskonałości w dziedzinie specjalistycznej praktyki lekarskiej. Nasza klinika, zlokalizowana w sercu Warszawy, jest miejscem, gdzie pasja do zdrowia i najnowsze technologie medyczne łączą się, by zapewnić naszym pacjentom opiekę na najwyższym poziomie.

Nasza misja jest jasna i prosta – pomagamy w powrocie do pełnej sprawności i poprawie jakości życia. Każdego dnia, nasz wykwalifikowany personel medyczny, wyposażony w nowoczesne narzędzia diagnostyczne i aparaturę do fizykoterapii, pracuje z zaangażowaniem, aby tej misji sprostać. Jesteśmy dumni z tego, że nasze usługi rehabilitacyjne, konsultacje specjalistyczne, diagnostyka obrazowa, densytometria rentgenowska, EKG, terapia ruchowa, masaże, a także rehabilitacja w warunkach domowych, są uznawane za wzorcowe.

Nasze zaangażowanie w jakość zostało potwierdzone certyfikatem ISO, który posiadamy od 2007 roku. To dla nas nie tylko wyróżnienie, ale przede wszystkim zobowiązanie do ciągłego doskonalenia i podnoszenia standardów. Wierzymy, że zdrowie to najcenniejszy dar, dlatego każdego dnia staramy się być godnym zaufania partnerem dla naszych pacjentów.

W Medikar rozumiemy, że nasza pozycja na rynku medycznym to wynik zaufania, jakim obdarzają nas pacjenci. Ich pozytywne opinie i oceny są dla nas najlepszym dowodem na to, że wybrana przez nas ścieżka jest właściwa. Dążymy do tego, aby każda wizyta w naszej klinice była krokiem w stronę lepszego zdrowia i samopoczucia.

Nasze usługi są kompleksowe, co oznacza, że pacjenci znajdą u nas wsparcie na każdym etapie leczenia – od profilaktyki, poprzez diagnostykę, aż po rehabilitację. Dzięki temu zapewniamy ciągłość opieki i możemy efektywnie wspierać naszych pacjentów w dążeniu do pełni zdrowia.

Jesteśmy Medikar – Twoi eksperci od zdrowia i sprawności. Razem możemy więcej. Zapraszamy do naszej kliniki, gdzie profesjonalizm spotyka się z troską o pacjenta.

MEDIKAR sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy MEDIKAR sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MEDIKAR sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MEDIKAR sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna w Warszawie ul. Sielecka

Oddział w Warszawie ul. Puławska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
MEDIKAR sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Łódź
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca MEDIKAR sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Lekarz Psychiatra ze specjalizacją dziecięcą

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • praca od zaraz
    • Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży Sierpc współpracujące z Przychodnią Medikar zatrudni Lekarza Psychiatrę ze specjalizacją dziecięcą do pracy w poradni zdrowia psychicznego, oddziale dziennym (oddział dzienny psychiatryczny). Umożliwiamy nabywanie doświadczenia zawodowego podczas pracy w zespole najlepszych specjalistów i możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

      Zakres obowiązków

      • diagnoza i leczenie psychiatryczne
      • konsultacje psychiatryczne dla dzieci
      • współpraca z psychologami i psychoterapeutami dziecięcymi
      • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z wymogami NFZ

      Wymagania

      • praca w ramach oddziału, poradni,
      • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku lekarza psychiatry dziecięcego
      • tytuł lekarza specjalisty psychiatrii lub lekarza w trakcie specjalizacji w zakresie psychiatrii dziecięcej
      • empatia, wrażliwość oraz sumienność w pracy

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego
      • elastyczną formę zatrudnienia (umowę zlecenie lub kontrakt B2B)
      • udział w szkoleniach wewnętrznych
      • współpracę z zespołem wielospecjalistycznym z zakresu zdrowia psychicznego

Pracodawcy w Warszawie