Czy to Twoja firma?

Anna Polańska - Jaworska Kancelaria Adwokacka praca

Kraków

W sercu Krakowa, gdzie historia splata się z nowoczesnością, znajduje się miejsce, w którym prawo nieruchomości staje się zrozumiałe i dostępne dla każdego – Anna Polańska-Jaworska Kancelaria Adwokacka. Nasza kancelaria to wynik pasji połączonej z solidnym wykształceniem na prestiżowym Uniwersytecie Jagiellońskim oraz cennym doświadczeniem zdobytym w Krakowskiej Izbie Adwokackiej i podczas współpracy z renomowaną kancelarią w Barcelonie.

Specjalizujemy się w szeroko pojętych usługach prawnych dla branży nieruchomości. Z pełnym zaangażowaniem wspieramy naszych klientów na każdym etapie inwestycji nieruchomościowych – od przygotowania dokumentacji transakcyjnej, poprzez negocjacje warunków kredytów bankowych, aż po doradztwo w zarządzaniu obiektami. Rozumiemy, że każda sprawa jest unikatowa, dlatego podchodzimy do niej z indywidualną uwagą, aby zapewnić rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Nasza oferta to nie tylko obsługa prawna firm i wsparcie w bieżącej działalności przedsiębiorstw, ale również zastępstwo przed organami administracyjnymi i sądami, a także doradztwo w unikaniu problemów prawnych. Wierzymy, że prewencja jest kluczem do sukcesu, dlatego zawsze staramy się wyprzedzać potencjalne zagrożenia, by nasi klienci mogli skupić się na rozwoju swoich biznesów.

Jesteśmy dumni z naszego międzynarodowego zasięgu, który umożliwia nam współpracę z klientami z różnych zakątków świata. Dzięki biegłej znajomości języków angielskiego i niemieckiego, nasze usługi są dostępne dla szerokiego grona odbiorców. To, co nas wyróżnia, to wieloletnie doświadczenie w branży, współpraca z adwokatami pełnymi pasji oraz gotowość do podjęcia wyzwań, które stawia przed nami dynamicznie zmieniający się rynek.

W Anna Polańska-Jaworska Kancelaria Adwokacka, każdy klient jest dla nas ważny, a jego sukces stanowi naszą misję. Zapraszamy do współpracy, gdzie profesjonalizm łączy się z osobistym zaangażowaniem, aby zapewnić najwyższą jakość usług prawnych.

Anna Polańska- Jaworska Kancelaria Adwokacka najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Adwokat Kraków
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa

Oferty pracy Anna Polańska- Jaworska Kancelaria Adwokacka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Anna Polańska- Jaworska Kancelaria Adwokacka

Mapa Anna Polańska- Jaworska Kancelaria Adwokacka

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
Anna Polańska- Jaworska Kancelaria Adwokacka
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Zielona Góra
  3. Poznań
  4. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Anna Polańska- Jaworska Kancelaria Adwokacka - oferty archiwalne

  • Adwokat/ Radca prawny współpraca

    • Kraków
    • kontrakt b2b
    • część etatu
    • praca zdalna
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • udział w postępowaniach sądowych w sprawach cywilnych (zwłaszcza rodzinnych), gospodarczych, administracyjnych i sądowo-administracyjnych;
      • przygotowywanie porad prawnych i opinii w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego i administracyjnego;
      • przygotowywanie pism procesowych;

      Wymagania

      pracodawcy:

      • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w kancelariach adwokackich lub radcowskich;

      • Uprawnienia zawodowe: Adwokata/ Radcy prawnego;

      • Znajomość prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego i administracyjnego;

      • Biegła znajomośc języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej;
      • Łatwość w sporządzaniu umów zamiennie w języku polskim i angielskim;

      • Znajomość pakietu Office i systemów informacji prawnej (Lex, Legalis);

      • Komunikatywność, rzetelnośc, sumienność;

      • Wysoka kultura osobista i zaangażowanie,

      Oferujemy

      • znajomość języka niemieckiego,w tym terminologii prawniczej;

      • doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców;

      • prawo jazdy kat. B;

Pracodawcy w Krakowie