Czy to Twoja firma?

OTTO Work Force Europe sp. z o.o. praca

Niepołomice

OTTO Work Force Europe sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Prace pomocnicze na magazynie

Numer referencyjny:

OB/MAGTAR/01/2024

Miejsce pracy:

Staniątki

Zakres zadań:

- prace pomocnicze na magazynie

Oferujemy:

- umowę zlecenie- zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej

- stawkę godzinową 29,00 zł brutto (dzienna) oraz 37,70 zł brutto (nocna)

- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 14-19 oraz 2-8

Wymagania:

- chęć do pracy

- sumienność

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 0000362818, NIP 8961507000, Regon , KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

OTTO Work Force Europe sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna obsługa klienta / call center hr / kadry produkcja / przemysł księgowość / ekonomia

Oferty pracy OTTO Work Force Europe sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OTTO Work Force Europe sp. z o.o.

Mapa OTTO Work Force Europe sp. z o.o.

Siedziba główna

OTTO Work Force Opole

OTTO Work Force Białystok

OTTO Work Force CEE Head Office

OTTO Work Force Dąbrowa Górnicza

OTTO Work Force Garwolin

OTTO Work Force Gdynia

OTTO Work Force Gliwice

OTTO Work Force Kraków

OTTO Work Force Łódź

OTTO Work Force Nowy Tomyśl

OTTO Work Force Poznań

OTTO Work Force Rzeszów

OTTO Work Force Świebodzin

OTTO Work Force Warszawa

OTTO Work Force Wrocław

OTTO Work Force Europe sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Niepołomicach