JAMP PROJEKTY sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

JAMP PROJEKTY sp. z o.o. praca

Wrocław

Firma JAMP PROJEKTY Sp. z o. o. to wiodąca firma w branży energetycznej, specjalizująca się w projektowaniu sieci elektroenergetycznych WN, SN, nN. Dzięki naszej pasji do innowacji i zaangażowaniu w dostarczanie rozwiązań najwyższej jakości, jesteśmy uznawani za lidera w dziedzinie elektroenergetyki. Grupa JAMP zajmuje się pełną obsługą procesu inwestycyjnego od stworzenia koncepcji projektowej poprzez uzyskanie pozwolenia na budowę i realizacją wykonawczą. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy doświadczonego Projektanta Sieci Energetycznych, który dołączy do naszego profesjonalnego zespołu.

JAMP PROJEKTY sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Projektant Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy JAMP PROJEKTY sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JAMP PROJEKTY sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa JAMP PROJEKTY sp. z o.o.

Siedziba główna we Wrocławiu

Oddział w Warszawie

Praca JAMP PROJEKTY sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Projektant / Asystent projektanta - branża elektryczna i elektroenergetyczna

    • 5 000-15 000 zł / mies.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • Projektowanie sieci elektroenergetycznych WN, SN, nN, zgodnie z najnowszymi standardami branżowymi, normami, przepisami prawa budowlanego, energetycznego, administracyjnego
      • Współpraca z innymi działami inżynieryjnymi oraz z klientami
      • Prowadzenie projektu- koncepcja, proj. Techniczny, proj. Budowlany, proj. Wykonawczy
      • Pozyskiwanie uzgodnień, decyzji administracyjnych, opinii
      • Praca w terenie – wizje lokalne, spotkania z klientami

      Wymagania

      • Minimum 3 letnie doświadczenia w projektowaniu sieci elektroenergetycznych.
      • Wykształcenie wyższe kierunkowe w branży
      • Znajomość obowiązujących norm i przepisów potrzebnych w procesie projektowym
      • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe zdolności komunikacyjne.
      • Inicjatywa oraz zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów.
      • Prawo jazdy Kategorii B
      • Znajomość programów typu CAD 2D (np. AutoCAD, ZWCad itp.)
      • znajomość pakietu MS Office (word, excel)
      • Praca stacjonarna na pełen etat

      Oferujemy

      • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
      • Pakiet benefitów, w tym ubezpieczenie grupowe, kartę sportową.
      • Możliwość pracy nad innowacyjnymi projektami w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją w branży elektroenergetycznej
      • Doskonałe warunki do rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
      • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.
      • Umowę o pracę

Pracodawcy w Wrocławiu