TOXIC SHIRTS

Czy to Twoja firma?

TOXIC SHIRTS praca

Warszawa

    Grawerujemy na szklanych i drewnianych produktach.

    Wykonujemy nadruki na odzieży, kubkach, poduszkach.

    eprezencik.pl

Oferty pracy TOXIC SHIRTS

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TOXIC SHIRTS

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TOXIC SHIRTS

Siedziba główna

Praca TOXIC SHIRTS - oferty archiwalne

  • Realizacja zamówień w sklepie internetowym / Warszawa Mokotów

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Poszukujemy studentów oraz studentek ZAOCZNYCH do sklepu internetowego zajmującego się produkcją gadżetów i prezentów na różne okazje.

      Zakres obowiązków

      - Pomoc przy produkcji grawerowanych produktów
      - Wykonywanie nadruków na kubkach oraz koszulkach
      - Pakowanie przesyłek

      Wymagania

      - sumienność
      - umiejętność pracy w zespole
      - kreatywność
      - odpowiednia organizacja pracy
      - praca pod presją czasu

      Oferujemy

      - 27,7 zł /godz. netto
      - pracę w młodym zespole
      - dla sumiennych i rzetelnych bonusy
      - praca od poniedziałku do piątku w godz 9-17 lub 916

Pracodawcy w Warszawie