Czy to Twoja firma?

Progress Jerzy Myśliwiec praca

Kraków

Firma optyczna działająca od 2002 roku z salonem optycznym w Krakowie - Bieżanowie.

Progress Jerzy Myśliwiec najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Doradca Kraków
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy Progress Jerzy Myśliwiec

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Progress Jerzy Myśliwiec

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Progress Jerzy Myśliwiec

Siedziba główna

Praca Progress Jerzy Myśliwiec - oferty archiwalne

  • Doradca klienta w zakładzie optycznym

    Progress Jerzy Myśliwiec
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Zakres obowiązków

      - bieżąca obsługa klienta,

      - pomoc w doborze opraw okularowych,

      - pomoc w wyborze soczewek okularowych,

      - wykonywanie zamówień u dostawców

      Wymagania

      - doświadczenie w branży optycznej,

      - dyspozycyjność,

      - rzetelność w wykonywaniu obowiązków.

      Oferujemy

      - stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

      - premiowanie za zaangażowanie,

      - miła i przyjazna atmosfera oraz fachowa i profesfonalna pomoc w wykonywanych obowiążkach.

Pracodawcy w Krakowie