Czy to Twoja firma?

Simple-Tech sp. z o.o. praca

Kraków
Simple-Tech Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Kraków
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Simple-Tech Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Simple-Tech Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Simple-Tech Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Adres rejestrowy

Simple-Tech Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Simple-Tech Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - oferty archiwalne

  • Monter instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych

    Simple-Tech Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Budowa sieci światłowodowych, instalacja telekomunikacyjna, spawanie światłowodów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: praca w terenie, teren całego kraju

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 648 PLN

Pracodawcy w Krakowie