Czy to Twoja firma?

RECREW HR sp. z o.o. praca

Gdańsk

Jesteśmy ReCrew HR, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi. Nasza historia zaczęła się w 2013 roku w Gdańsku, a nasze korzenie sięgają brytyjskiej Grupy WYG. W 2017 roku przekształciliśmy się, stając się samodzielną firmą z polskim kapitałem, co otworzyło nam nowe możliwości i pozwoliło jeszcze lepiej dostosować nasze usługi do potrzeb rynku.

Specjalizujemy się w rekrutacji - od starannego dobierania kandydatów na strategiczne stanowiska, po masowe rekrutacje, które są efektywne i niskokosztowe. Rozumiemy, że każda organizacja jest unikalna, dlatego nasze podejście jest zawsze spersonalizowane i skoncentrowane na znalezieniu idealnego dopasowania między pracodawcą a pracownikiem.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania HR, które obejmują wynajem personelu, outsourcing usług i jednorazowe rekrutacje. Nasz zespół to ponad 1000 specjalistów, którzy każdego dnia pracują nad tym, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Dzięki temu, nasi klienci mogą skupić się na swoich głównych działaniach biznesowych, mając pewność, że ich potrzeby personalne są w dobrych rękach.

Nasze działania nie ograniczają się tylko do Polski - mamy doświadczenie w obsłudze klientów międzynarodowych, co pozwala nam na szerokie spojrzenie na rynek pracy i dostosowanie strategii rekrutacyjnych do globalnych trendów.

Jesteśmy również aktywnym uczestnikiem lokalnej społeczności biznesowej, współpracujemy z uczelniami wyższymi i urzędami pracy, a także wspieramy projekty finansowane przez Unię Europejską. Wierzymy, że dzięki takim partnerstwom możemy jeszcze lepiej rozumieć i reagować na zmieniające się potrzeby rynku pracy.

W RECREW HR stawiamy na rozwój, innowacyjność i profesjonalizm. Naszym celem jest nie tylko znalezienie odpowiednich osób na odpowiednie stanowiska, ale również budowanie długotrwałych relacji z naszymi klientami i kandydatami. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej rozwijającej się społeczności. Razem możemy osiągnąć więcej!

RECREW HR Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn obsługa klienta / call center

Oferty pracy RECREW HR Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca RECREW HR Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kasjer/Sprzedawca Gardeja

    Golden Serwis Sp. z o. o.
    • 28-28 zł brutto / godz.
    • Gardeja
    • umowa zlecenie
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana
  • Kasjer/Sprzedawca Gdynia

    • 29-29 zł brutto / godz.
    • Gdynia
    Polecana
    Dodana
  • Kasjer/Kasjerka Gdańsk - praca na weekendy

    • Gdańsk
    Polecana
    Dodana

Mapa RECREW HR Sp. z o.o.

Siedziba główna

RECREW HR Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca RECREW HR Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Młodszy operator produkcji

    RECREW HR Sp. z o.o.
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie planów produkcyjnych zgodnie z harmonogramem
      Przestrzeganie czasu i regulaminu pracy
      Sumienne Wykonywanie powierzonych obowiązków
      Przestrzeganie przepisów oraz zasad BHP

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: mile widziana umiejętność lutowania, znajomość elektroniki, dodatkowo cudzoziemcy powinni znać język polski na poziomie minimum A2

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach: 06-14. 14-22
  • Pracownik produkcji

    • Gdańsk

      Drobne prace produkcyjne.
      zaginanie, przycinanie i pakowanie elementów.
      Godziny pracy: 6-14, 13.55-21.55.
      Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę (cały etat, 1/2 etatu).

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 100 - 3 200 PLN

Pracodawcy w Gdańsku