Czy to Twoja firma?

Adecco Poland 2 praca

Kraków

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o.

Adecco Poland 2 najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Grafik Kraków
- w kategoriach zawodowych:
grafika i fotografia

Oferty pracy Adecco Poland 2

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Adecco Poland 2

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Grafik

    EZ Log Structures
    • Tylmanowa
    • kontrakt b2b
    • bez doświadczenia
    Dodana

Mapa Adecco Poland 2

Siedziba główna

Praca Adecco Poland 2 - oferty archiwalne

  • Grafik kreatywny-opakowania

    Adecco Poland 2
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      • Projektowanie grafiki opakowań

      Wymagania

      Oczekiwania wobec kandydatów:

      • Doświadczenie w projektowaniu opakowań
      • Znajomość trendów packaging design, typografii itp.
      • Bardzo dobra znajomość programów Photoshop i Illustrator
      • Kreatywność

      Oferujemy

      Nasz klient oferuje:

      • Stabilne zatrudnienie
      • Możliwość podnoszenia dotychczasowych kwalifikacji
      • Pracę stacjonarną w krakowskim biurze

Pracodawcy w Krakowie