TMF Poland sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

TMF Poland sp. z o.o. praca

Warszawa

O TMF GROUP

TMF Group to globalna firma outsourcingowa posiadająca 125 biur w ponad 83 krajach, zatrudniająca ponad 9000 pracowników. W środowisku nieustannie postępującej globalizacji świadczymy profesjonalne usługi wspierając naszych klientów w prowadzeniu działalności lokalnej lub globalnej. Niezależnie od tego, czy klienci wchodzą na nowe rynki czy rozwijają działalność w danym kraju, zapewniamy im możliwość skoncentrowania się na ich podstawowej działalności, odejmując im stres związany z odpowiedzialnością za kwestie księgowe, prawne czy kadrowo-płacowe.

TMF Poland sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia hr / kadry it (informatyka)

Oferty pracy TMF Poland sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TMF Poland sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TMF Poland sp. z o.o.

Siedziba główna

TMF Poland sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Zabrze

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca TMF Poland sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista/Specjalistka ds. Kadr i Płac

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • KOGO POSZUKUJEMY?

      Poszukujemy Specjalistki/Specjalisty ds. Kadr i Płac, do naszego zespołu w Warszawie, Katowicach, aby pod nadzorem wykonywać szereg rutynowych, stosunkowo skomplikowanych czynności kadrowo-płacowych.

      Zakres obowiązków

      • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji płacowej dla pracowników obsługiwanych klientów
      • Rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń oraz przygotowywanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców
      • Prowadzenie płacowej bazy danych osób zatrudnionych oraz bieżąca ich aktualizacja
      • Sporządzanie deklaracji PIT, PFRON, ZUS
      • Obsługa systemu kadrowo-płacowego oraz programu Płatnik
      • Przygotowywanie różnego rodzaju raportów oraz zestawień płacowych
      • Współpraca z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi
      • Bezpośrednia obsługą klientów polskich i zagranicznych

      Wymagania

      • Wyższe wykształcenie
      • Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 2 lata
      • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych
      • Znajomość programów kadrowo-płacowych, mile widziana znajomość Enova
      • Znajomość programu Płatnik
      • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)

      Oferujemy

      • Prywatna opieka medyczna
      • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie
      • Darmowe lekcje Business English w biurze
      • Dostęp do internetowej platformy do nauki języków obcych - GoFluent
      • Elastyczne godziny pracy
      • Dofinansowanie do biletów na zajęcia sportowe
      • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalny - wczasy pod gruszą
      • Karta przedpłacona (lunch card) doładowywana każdego miesiąca
      • Rzetelne wsparcie w realizacji własnych celów zawodowych.

      *Pamiętaj, że nasze ogłoszenie jest bazą talentów. Na bieżąco sprawdzamy aplikacje i przeprowadzamy rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami. Po rozmowie, kandydaci zostaną umieszczeni na liście rezerwowej i będą rekrutowani w miarę pojawiania się nowych pozycji wewnątrz TMF. Skontaktujemy się tylko z kandydatami, którzy zostaną wybrani do kolejnego etapu procesu selekcji.

Pracodawcy w Warszawie