KASPRZYK & WOJDAN sp.j.

Czy to Twoja firma?

KASPRZYK & WOJDAN SP. J. praca

Kraków

Jesteśmy Kancelarią Kasprzyk & Wojdan, nowoczesną organizacją prawniczą, która rozpoczęła swoją działalność w sercu Krakowa w 2015 roku. Nasza historia zaczyna się od wspólnego celu dwóch założycieli - Łukasza Kasprzyka i Piotra Wojdana - aby świadczyć usługi prawne na najwyższym poziomie, z myślą o potrzebach przedsiębiorców.

Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług prawnych, które obejmują obsługę prawną przedsiębiorstw, prawo spółek i fuzje oraz przejęcia (M&A), inwestycje kapitałowe, prawo umów gospodarczych, a także prowadzenie spraw sądowych i arbitrażowych. Nasze doświadczenie pozwala nam skutecznie działać w obszarze windykacji należności, nieruchomości i inwestycji budowlanych, restrukturyzacjach, a także w ochronie własności intelektualnej i przemysłowej. Rozumiemy również wyzwania globalnego rynku, dlatego oferujemy wsparcie w inwestycjach podmiotów zagranicznych.

Jesteśmy zespołem, który ceni sobie współpracę z innymi specjalistami - księgowymi, doradcami podatkowymi, notariuszami oraz komornikami, aby zapewnić naszym klientom kompleksowe i multidyscyplinarne wsparcie. Nasze usługi przekraczają granice kraju, ponieważ współpracujemy z zagranicznymi podmiotami świadczącymi pomoc prawną, co pozwala nam na skuteczną obsługę klientów w różnych jurysdykcjach.

Nasza kancelaria to miejsce, gdzie zaufanie i profesjonalizm idą w parze z indywidualnym podejściem do każdego klienta. Rozumiemy, że każda sytuacja prawna jest unikatowa, dlatego zawsze staramy się być dostępni i empatyczni, aby nasze rozwiązania były skrojone na miarę potrzeb naszych klientów.

Choć nie możemy podać konkretnych danych dotyczących naszej pozycji rynkowej czy finansowej stabilności, jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w sukces naszych klientów i nieustanne dążenie do doskonałości w każdym aspekcie naszej pracy są najlepszym świadectwem naszej wartości na rynku.

W Kancelarii KASPRZYK & WOJDAN wierzymy, że prawo jest narzędziem, które może wspierać rozwój biznesu i chronić interesy naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu i współpracy, aby razem tworzyć historie sukcesu.

KASPRZYK & WOJDAN sp.j. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Prawnik Kraków
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa

Oferty pracy KASPRZYK & WOJDAN sp.j.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KASPRZYK & WOJDAN sp.j.

Mapa KASPRZYK & WOJDAN sp.j.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Kraków
  3. Katowice
  4. Bielsko-Biała
  5. Kielce
  6. Pruszków
  7. Tarnobrzeg

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca KASPRZYK & WOJDAN sp.j. - oferty archiwalne

  • Radca prawny/ adwokat

    KASPRZYK & WOJDAN SP. J.
    • Kraków
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • Aktualnie do zespołu poszukujemy:

      radcy prawnego/adwokata

      Miejsce wykonywania pracy:

      ul. Na Zjeździe 11, 30-527 Kraków

      kontrakt b2b

      Zakres obowiązków

      • bieżąca i kompleksowa obsługa prawna klientów Kancelarii,
      • samodzielne prowadzenie spraw sądowych, w tym reprezentacja przed sądami oraz sporządzanie pism procesowych,
      • sporządzanie pism w postępowaniu administracyjnym,
      • opiniowanie i przygotowywanie umów oraz dokumentów korporacyjnych.

      Wymagania

      • radca prawny lub adwokat,
      • gruntowna i praktyczna wiedza z zakresu prawa cywilnego, procedury cywilnej, prawa gospodarczego i handlowego,
      • doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych, prowadzeniu postępowań sądowych oraz przygotowywaniu pism procesowych,
      • wysoka kultura osobista i zaangażowanie,
      • punktualność, odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowanych zadań, umiejętność dobrej organizacji pracy,
      • znajomość języka angielskiego
      • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu w pełnym wymiarze czasu pracy.

      Oferujemy

      • pracę w młodym zespole w przyjaznej atmosferze,
      • stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie, dostosowane do posiadanych kwalifikacji,
      • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w Kancelarii specjalizującej się w prawie gospodarczym i obsłudze prawnej przedsiębiorców,
      • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze.
  • Aplikant radcowski /adwokacki

    • Kraków
    • umowa o pracę

      aplikanta radcowskiego/adwokackiego

      umowa o pracę/kontrakt b2b

      • prowadzenie spraw sądowych, w tym reprezentacja przed sądami oraz sporządzanie pism procesowych,
      • sporządzanie pism w postępowaniu administracyjnym.

      Wymagania

      • aplikant radcowski lub aplikant adwokacki,
      • znajomość języka angielskiego,

      Oferujemy

Pracodawcy w Krakowie