Czy to Twoja firma?

Riset Polska Jarosław Szabłowski praca

Warszawa

W samym sercu Warszawy, w dynamicznie rozwijającym się województwie mazowieckim, znajduje się RISET Polska - firma, która od ponad dwóch dekad ugruntowuje swoją pozycję jako lider w branży dystrybucji urządzeń After printing, biurowych oraz innowacyjnych rozwiązań informatycznych. Nasza historia to czas ciągłego rozwoju i budowania zaufania na polskim rynku, gdzie jakość i zaawansowanie technologiczne idą w parze z profesjonalizmem.

Jesteśmy dumni, że możemy być wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem produktów Rex Rotary - marki renomowanych kopiarek cyfrowych, drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. To właśnie nasze wyłączne partnerstwo jest świadectwem zaufania, jakim obdarzają nas zarówno producenci, jak i nasi klienci.

W RISET Polska, każdy z naszych 71 dealerów rozsianych po całym kraju, to ambasador marki, który dzieli się naszą pasją do technologii i doskonałości obsługi. Nasze produkty i usługi są synonimem niezawodności i innowacyjności, a nasz serwis - zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny - ustanawia standardy w branży. Dostarczamy nie tylko sprzęt, ale również materiały eksploatacyjne, zapewniając kompleksową obsługę na każdym etapie współpracy.

W RISET Polska rozumiemy, że zaufanie to waluta przyszłości. Dlatego też nasza wiarygodność i przewidywalność są kluczowe dla utrzymania długotrwałych relacji z dostawcami i klientami. To właśnie te wartości sprawiają, że jesteśmy postrzegani jako solidny i stabilny partner biznesowy.

Nasza filozofia jest prosta: współpraca z klientem nie kończy się na podpisaniu umowy i dostarczeniu towaru - to dopiero początek naszej wspólnej drogi. W RISET Polska każdy klient jest dla nas ważny, a jego zadowolenie i sukces są również naszym sukcesem.

Zapraszamy do świata RISET Polska, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a zaawansowane technologie idą w parze z ludzkim podejściem i profesjonalnym doradztwem. Razem możemy więcej - dołącz do naszej społeczności zadowolonych partnerów i klientów.

Riset Polska Jarosław Szabłowski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika magazyn sprzedaż / zakupy księgowość / ekonomia

Oferty pracy Riset Polska Jarosław Szabłowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Riset Polska Jarosław Szabłowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Riset Polska Jarosław Szabłowski

Siedziba główna

Riset Polska Jarosław Szabłowski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Riset Polska Jarosław Szabłowski - oferty archiwalne

  • Serwisant- urządzeń biurowych i/lub poligrafii

    Riset Polska Jarosław Szabłowski
    • 2 800 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - przeprowadzanie diagnostyki, przeglądów i napraw maszyn
      - przeprowadzanie uruchomień nowych instalacji
      - zarządzanie dokumentacją serwisową zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy
      - przygotowywanie raportów z przeprowadzonych prac
      - współpraca zarówno z innymi działami jak i wewnątrz działu Serwisu przy rozwiązywaniu problemów technicznych związanych z obsługą maszyn i urządzeń
      - dbałość o najwyższą jakość obsługi serwisowej klientów firmy

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: 2 miesiące doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomosć języka angielskiego. Obowiązki: - przeprowadzanie diagnostyki, przeglądów i napraw maszyn - przeprowadzanie uruchomień nowych instalacji - zarządzanie dokumentacją serwisową zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy - przygotowywanie raportów z przeprowadzonych prac - współpraca zarówno z innymi działami jak i wewnątrz działu Serwisu przy rozwiązywaniu problemów technicznych związanych z obsługą maszyn i urządzeń - dbałość o najwyższą jakość obsługi serwisowej klientów firmy *Wynagrodzenie do negocjacji adekwatne do doświadczenia [Zgłoszenia: justyna.szablowska@riset.pl]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie