ELTRON

Czy to Twoja firma?

ELTRON praca

Wrocław

ELTRON

Zajmujemy się dystrybucją komponentów i podzespołów w trzech branżach: automatyka, elektronika i elektrotechnika. Świadczymy usługi związane z naszymi produktami, takie jak szkolenia, audyty, testy wykonalności. Mamy ponad 1 200 dostawców. Część z nich reprezentujemy na rynku polskim, z innymi wiążą nas umowy dystrybucyjne, u pozostałych jesteśmy stałym klientem, korzystającym z wysokich upustów handlowych.

ELTRON najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center internet / e-commerce / nowe media it (informatyka) księgowość / ekonomia

Oferty pracy ELTRON

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ELTRON

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Karnety na siłownię
  • Karta MultiSport
  • Parking dla pracowników
  • Prywatna opieka medyczna
  • Spotkania integracyjne
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Ubezpieczenie grupowe

Data aktualizacji: 01.12.2023

Mapa ELTRON

Siedziba główna

ELTRON poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
ELTRON
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Poznań
  3. Wrocław
  4. Białystok
  5. Warszawa
  6. Kalisz

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca ELTRON - oferty archiwalne

  • Specjalista wsparcia Działu IT

    ELTRON
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Technologie, których używamy

      Mile widziane

      • SQL

      System operacyjny

      • Windows

      Twój zakres obowiązków

      • zakup, dokumentowanie i wydawanie sprzętu komputerowego
      • diagnostyka i rozwiązywanie problemów z konfiguracją systemu i urządzeń u użytkowników
      • przygotowanie stanowisk dla nowych pracowników
      • wymiana sprzętu komputerowego, utylizowanie starego
      • monitorowanie działania sieci w firmie
      • obsługiwanie programu Siebel CRM
      • konsultowanie się z zewnętrznymi firmami w celu rozwiązania trudniejszych problemów IT

      Nasze wymagania

      • wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe IT)
      • 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
      • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
      • bardzo dobra znajomość systemu Windows
      • dobra znajomość sprzętu komputerowego
      • znajomość zagadnień sieciowych
      • gotowość do uczenia się nowych rzeczy
      • samodzielność rozwiązywania problemów

      • znajomość baz danych i prostych zapytań SQL
      • zarządzanie pakietem Office 365
      • korzystanie z active-directory

      To oferujemy

      • dostęp do wiedzy i szkoleń - możliwość rozwoju kompetencji
      • wyjazdy integracyjne
      • niezbędne narzędzia do pracy
      • rabaty na produkty firmy (pracodawcy)
      • pakiet medyczny dodatkowe benefity (karta Multisport, opieka medyczna)
      • dopłaty do wypoczynku wakacyjnego

      Benefity

      • dofinansowanie zajęć sportowych
      • prywatna opieka medyczna
      • zniżki na firmowe produkty i usługi
      • spotkania integracyjne
      • siłownia w biurze
      • brak dress code’u
      • kawa / herbata
      • napoje
      • parking dla pracowników
      • dofinansowanie wypoczynku

      Wrocław ulica Brodzka 10 B , miejsce pracy w terenie w oparciu o miejsce zamieszkania

      Oferty z dopiskiem „Specjalista wsparcia Działu IT” proszę kierować na adres:

      Eltron Spółka z o.o. S.k. 54-103 Wrocław Brodzka 10 B

      telefon +48 664 331 557

      email: Aplikuj

      Specjalista wsparcia Działu IT

  • Pracownik działu handlowego elektroniki

    ELTRON
    • Wrocław
    • Twój zakres obowiązków

      • bieżąca obsługa zapytań, przygotowywanie ofert, kontrola przebiegu realizacji zamówień, opracowywanie reklamacji
      • utrzymywanie kontaktu z klientami i dostawcami
      • obsługa istniejącej bazy klientów
      • współpraca z Inżynierami sprzedaży i pracownikami terenowymi

      • wykształcenie średnie (najlepiej techniczne)
      • znajomość programów MS Office
      • prawo jazdy kategorii B
      • cechy osobowościowe: komunikatywność, dobra organizacja pracy, chęć zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

      • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

      • bezpłatny parking
      • praca z klientami zagranicznymi
      • kultura niekorporacyjna

      Benefity

      • napoje

      Oferty z dopiskiem " Pracownik działu handlowego elektroniki " proszę kierować na adres:

      Eltron, Brodzka 10 B

      54-103 Wrocław

      Telefon: +48 71 343 97 55

      E-mail: Aplikuj

      Pracownik działu handlowego elektroniki

Pracodawcy w Wrocławiu