BONG POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy to Twoja firma?

BONG POLSKA sp. z o.o. praca

Kraków
BONG POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy BONG POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BONG POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Karta MultiSport
  • Prywatna opieka medyczna

Data aktualizacji: 17.09.2024

Mapa BONG POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oddział Poznań

Oddział Kraków

Dane firmy z social mediów (LinkedIn)

Bong AB

From the forest to you since 1737!

Wrap your goods and correspondence in professionalism! Envelopes and light packaging solutions for online and offline businesses, professionals, and retailers. We’re bursting with ideas for making your brand stand out in a crowded market, and for encouraging people to open your letter, mailing, or package first. We deliver anywhere and everywhere in Europe – anything from a pallet to an entire truckload to a pan-European fulfilment service.

Miasto
Kristianstad
Siedziba główna
Kristianstad, Skåne County
Branża
Produkcja wyrobów papierowych i pochodzenia leśnego
Specjalizacje
Envelopes, Packaging, Tyvek, Gift bags, Gift wrap, eCommerce, Retail packaging, Bubble mailers, Padded envelopes, Paper packaging, Mailing packaging, Carrier bags i Ecommerce packaging

Rok założenia

1737

Liczba pracowników

1 001-5 000

Liczba obserwujących

1217

BONG POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 3 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Proszowice
  4. Bielsko-Biała
  5. Pruszków
  6. Katowice
  7. Wieliczka
  8. Częstochowa
  9. Golub-Dobrzyń
  10. Gorzów Wielkopolski

Data aktualizacji: 01.09.2024

Praca BONG POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Operator maszyn

    • 6 000-8 000 zł / mies.
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Bong Polska Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów kopert i opakowań e-commerce a z naszych produktów korzystają ludzie w całej Europie. I to właśnie w Krakowie na ulicy Zawiłej 56 znajduje się jedna z wielu linii produkcyjnych, w której codziennie pracuje ok. 140 osób. Aplikuj poprzez portal aplikuj.pl i dołącz do Nas! Możesz nas znaleźć również na stronie internetowej .

      Zakres obowiązków

      Do obowiązków osób na tym stanowisku należeć będzie:

      • Obsługa maszyny i nadzór nad jej pracą
      • Mechaniczne przezbrojenie maszyny według specyfikacji
      • Kontrola i dbałość o jakość wytworzonych produktów
      • Dbałość o powierzone materiały, narzędzia oraz czystość miejsca pracy
      • Przestrzeganie zasad BHP

      Wymagania

      Szukamy osób, które:

      • Mają doświadczenie mechaniczne w branży produkcyjnej
      • Posiadają wykształcenie mechaniczne lub pokrewne
      • Potrafią diagnozować usterki i je usuwać
      • Są dyspozycyjne do pracy na pełny etat w systemie 3-zmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)

      Oferujemy

      Dlaczego my?

      • Umowa o pracę na pełny etat
      • Możliwość wieloletniego, stabilnego zatrudnienia
      • Szkolenie oraz opieka doświadczonego pracownika
      • Prywatna, opieka medyczna finansowana przez pracodawcę z możliwością dołączenia rodziny
      • Dofinansowanie do karty Multisport
      • Dodatkowe pieniądze na wakacje, święta i imprezy integracyjne
      • Ubezpieczenie na życie
      • Dojazd MPK z Krakowa, Skawiny i Wieliczki (136,194,204,293,494)

Pracodawcy w Krakowie