Czy to Twoja firma?

Focus POS Services S.C. praca

Kraków

Nazywamy się Focus POS Services S.C. i jesteśmy dumni, że możemy dzielić się z Tobą naszą pasją do doradztwa gospodarczego. Nasza siedziba znajduje się w historycznym sercu Polski - w Krakowie, gdzie każdego dnia nasz zespół wkłada serce w to, co robimy, aby wspierać naszych klientów w osiąganiu ich celów biznesowych. Specjalizujemy się w dostarczaniu usług merchandisingowych, tworzeniu dedykowanych zespołów sprzedażowych oraz przeprowadzaniu audytów w nowoczesnych sieciach handlowych oraz detalicznych punktach sprzedaży. Rozumiemy, jak ważna jest efektywna prezentacja produktów i optymalizacja procesów sprzedażowych, dlatego zawsze stawiamy na jakość i profesjonalizm. Nasza firma charakteryzuje się wysokim poziomem kompetencji, co przekłada się na profesjonalnie wykonane obowiązki i skuteczną obsługę klientów. Jesteśmy dumni z naszego zespołu, który jest naszą największą siłą - to dzięki ich zaangażowaniu i wiedzy możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. W naszej codziennej pracy kierujemy się zasadami, które pozwalają nam budować trwałe i owocne relacje z naszymi klientami. Chociaż nie mogę teraz podzielić się naszą historią czy misją, to mogę zapewnić, że każdego dnia piszemy nowe strony tej historii, dążąc do bycia coraz lepszym partnerem dla naszych klientów. Zapraszamy do współpracy z Focus POS Services S.C. - razem możemy osiągnąć więcej.

Focus POS Services S.C. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Focus POS Services S.C.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Focus POS Services S.C.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Focus POS Services S.C.

Siedziba główna w Krakowie

Praca Focus POS Services S.C. - oferty archiwalne

  • Kierownik Regionu ds. Merchandisingu

    Focus POS Services S.C.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Opis stanowiska:
      • Nadzór nad akcjami merchandisingowymi.
      • Rekrutacja i szkolenie personelu oraz kontrola jakości wykonywanej pracy.
      • Rozliczanie akcji i raportowanie.
      • Realizowanie audytów dla klientów.
      • Zapewnienie właściwej komunikacji wewnątrz firmy.
      • Utrzymywanie stałych kontaktów z Klientami firmy.
      • Zapewnianie zgodnych z wymogami standardów pracy.
      Wymagania:
      • Umiejętność współpracy z pracownikami niższego szczebla.
      • Posiadanie prawa jazdy kat. B.
      • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie.
      • Znajomość obsługi komputera (MS Office)
      • Książeczka Sanepidu.
      Mile widziane:
      • Doświadczenie w branży.
      • Znajomość środowiska merchandiserów
      • Duża komunikatywność.
      • Dobra organizacja pracy.
      • Zdolności kierownicze.
      Oferujemy:
      • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie.
      • Ciekawą pracę w młodym zespole.
      • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Pracodawcy w Krakowie