Czy to Twoja firma?

GREŚKIEWICZ P.H.U. Zdzisław Greśkiewicz praca

Bydgoszcz

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumni z tego, że możemy służyć mieszkańcom Bydgoszczy i okolic naszymi usługami dekarskimi. Jako GREŚKIEWICZ P.H.U. Zdzisław Greśkiewicz, nasza historia sięga 1996 roku, kiedy to z pasji do rzemiosła i dachu nad głową, zaczęliśmy tworzyć konstrukcje, które nie tylko chronią, ale i zachwycają. Specjalizujemy się w realizacji konstrukcji i pokryć dachowych, a nasza praca jest naszą wizytówką.

Nasze doświadczenie i zaangażowanie w każdy projekt przekłada się na pozycję lidera w branży budowlanej, co potwierdzają liczne wygrane przetargi. Jesteśmy dumni z tego, że nasze usługi są wybierane przez klientów, którzy cenią sobie jakość i profesjonalizm. To właśnie dzięki nim nasza łączna wartość wygranych przetargów wynosi 738 000 zł.

W naszej pracy kierujemy się doświadczeniem naszych pracowników, którzy są naszym największym atutem. To oni każdego dnia wkładają całe swoje serce w to, aby dachy, które tworzymy, były nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim solidne i trwałe. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy potrzebują niezawodnych i estetycznych rozwiązań dachowych.

Zapraszamy do współpracy z GREŚKIEWICZ P.H.U. Zdzisław Greśkiewicz – firmą, która zna dachy jak nikt inny i która każdego dnia dąży do tego, aby zapewnić najlepszą ochronę dla Twojego domu. Razem stwórzmy coś, co przetrwa lata.

GREŚKIEWICZ P.H.U. Zdzisław Greśkiewicz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy GREŚKIEWICZ P.H.U. Zdzisław Greśkiewicz

Praca alert - powiadomienia

Praca GREŚKIEWICZ P.H.U. Zdzisław Greśkiewicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GREŚKIEWICZ P.H.U. Zdzisław Greśkiewicz

Adres rejestrowy

GREŚKIEWICZ P.H.U. Zdzisław Greśkiewicz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca GREŚKIEWICZ P.H.U. Zdzisław Greśkiewicz - oferty archiwalne

  • Pracownik budowlany (nr 4616)

    GREŚKIEWICZ P.H.U. Zdzisław Greśkiewicz
    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie prac budowlanych i blacharsko dekarskich.

      Kwota wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od kwalifikacji
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bydgoszczy