RETS Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

RETS sp. z o.o. praca

Warszawa

Witaj, jestem częścią RETS Sp. z o.o., firmy, która od momentu swojego powstania w 2014 roku w Warszawie, nieustannie podnosi poprzeczkę w branży obsługi obiektów. Nasza historia to opowieść o dynamicznym rozwoju i nieustannym dążeniu do doskonałości, co zostało docenione poprzez włączenie nas do elitarnego grona Gazel Biznesu. To wyróżnienie jest dla nas potwierdzeniem, że należymy do najlepszych wśród małych i średnich przedsiębiorstw, które są nie tylko dynamiczne, ale i transparentne. Z dumą zatrudniamy ponad 250 wykwalifikowanych specjalistów, którzy każdego dnia dbają o to, by nasze usługi były na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową obsługę techniczną nieruchomości, która obejmuje konserwacje instalacji i urządzeń, usługi instalacyjne, adaptacyjne, modernizacyjne i budowlane. Nasza oferta to wynik połączenia doświadczenia z innowacyjnością – wykorzystujemy najnowsze technologie, aby zapewnić naszym klientom usługi, które nie tylko spełniają ich oczekiwania, ale je przekraczają. Jesteśmy firmą, która stawia na automatyzację i nowoczesne rozwiązania, co daje nam przewagę konkurencyjną. Nasza doświadczona, wyszkolona i fachowa ekipa jest gotowa sprostać każdemu wyzwaniu, a nasze usługi są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dbamy o to, by nasze działania były zawsze na najwyższym poziomie, co przekłada się na długotrwałe i satysfakcjonujące relacje z naszymi partnerami. W RETS rozumiemy, że zaufanie buduje się nie tylko przez jakość świadczonych usług, ale także poprzez osobiste podejście i gotowość do wsłuchania się w potrzeby naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że nasza praca to nie tylko obsługa techniczna, ale przede wszystkim tworzenie przestrzeni, w której ludzie mogą bezpiecznie i komfortowo pracować i żyć. Dołącz do naszej historii i przekonaj się, jak możemy wspierać Twój biznes i pomóc w osiągnięciu sukcesu. Razem możemy więcej!

RETS Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika nieruchomości praca fizyczna serwis / montaż zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy RETS Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RETS Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa RETS Sp. z o.o.

Siedziba główna

RETS Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Katowice
  3. Wrocław
  4. Białystok
  5. Bielsko-Biała
  6. Gdańsk
  7. Dąbrowa Górnicza
  8. Zielona Góra
  9. Mszczonów
  10. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca RETS Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Technik serwisu - Obsługa techniczna nieruchomości

    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • O nas

      Spółka RETS oferuje szeroki wachlarz usług specjalistycznych z zakresu technicznej obsługi obiektów.

      Została stworzona po to, by utrzymywać pełną sprawność zaawansowanych technologicznie budynków biurowych, handlowych, logistycznych, mieszkaniowych.

      Odbiorcami tych usług są korporacje międzynarodowe, właściciele nieruchomości oraz fundusze inwestycyjne.

      RETS to gwarancja jakości.

      Zakres obowiązków

      • Bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych (instalacje: elektryczne, wentylacyjne, klimatyzacyjne, sanitarne, chłodnicze, ciepłownicze, systemy ppoż., teleinformatyczne.);

      • Rozwiązywanie problemów technicznych;

      • Usuwanie usterek i konserwacje podległych urządzeń i systemów;

      • Wykonywanie drobnych prac montażowych elektroenergetycznych i hydraulicznych;

      • Realizacja planu przeglądów zgodnie z obowiązującym harmonogramem i potrzebami;

      • Wykonywanie drobnych prac naprawczych i remontowych.

      Wymagania

      • Znajomość zasad serwisowania urządzeń;

      • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

      • Uprawnienia zawodowe z zakresu SEP E1do 1 kV (mile widziane uprawnienia D oraz uprawnienia SEP E2).

      Oferujemy

      • Zatrudnienie na umowę o pracę/ kontrakt b2b;

      • Prywatną opiekę medyczną;

      • Grupowe ubezpieczenie na życie;

      • Pracę w ambitnym, zgranym zespole nastawionym na współpracę;

Pracodawcy w Warszawie