Czy to Twoja firma?

Mzuri sp. z o.o. praca

Warszawa

Jesteśmy Mzuri, liderem na polskim rynku nieruchomości, który od 1998 roku nieprzerwanie buduje zaufanie wśród właścicieli mieszkań, domów i luksusowych apartamentów. Nasza siedziba znajduje się w sercu Warszawy, skąd zarządzamy majątkiem o wartości ponad 1,1 mld zł. Nasz zespół to ponad 200 specjalistów, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, by nasze usługi były synonimem "dobrego" – słowa, które w języku suahili oznacza naszą firmę.

Nasza oferta to nie tylko kompleksowe zarządzanie najmem, ale również wsparcie w inwestowaniu w nieruchomości na wynajem. Dzięki grupowemu inwestowaniu w nieruchomości (Mzuri CFI) oraz pomocy w doborze odpowiedniej strategii inwestycyjnej, tworzymy dla naszych klientów warunki do budowania wolności finansowej. To nasza misja i cel, który nieustannie realizujemy, będąc świadkami sukcesów naszych klientów, pracowników i współpracowników.

Z dumą możemy powiedzieć, że zarządzamy najmem ponad 6.500 lokali w 32 miastach na terenie całej Polski. To pokazuje skalę naszej działalności i infrastrukturę, którą zbudowaliśmy przez lata. Nasze doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami na wynajem i inwestowaniu w mieszkania na wynajem wyróżnia nas na rynku i jest naszym niekwestionowanym atutem.

W Mzuri zawsze stawiamy na innowacyjność i jakość naszych usług. Dążymy do tego, by zarządzanie najmem było dla naszych klientów bezproblemowe i efektywne, dlatego oferujemy usługi bez dodatkowych opłat za znalezienie najemcy czy dojazd do mieszkania. To nasze podejście do biznesu, w którym liczy się przede wszystkim zadowolenie i komfort klientów.

Jesteśmy firmą, która nieustannie się rozwija, a nasza stabilność finansowa i zarządzanie majątkiem o tak imponującej wartości są tego najlepszym dowodem. W Mzuri każdy detal ma znaczenie, a nasze działania są zawsze ukierunkowane na osiąganie najlepszych wyników.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali Mzuri. Razem możemy zbudować Twoją przyszłość na solidnych fundamentach inwestycji w nieruchomości.

Mzuri Sp. z o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Asystent Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Mzuri Sp. z o.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Mzuri Sp. z o.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Mzuri Sp. z o.o

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
Mzuri Sp. z o.o
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Lublin
  4. Wrocław
  5. Kraków
  6. Piła
  7. Pruszków
  8. Katowice

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Mzuri Sp. z o.o - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Aministracyjnych

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • Grupa Mzuri jest niekwestionowanym liderem w Polsce w zakresie usług zarządzania i inwestowania w mieszkania na wynajem. W chwili obecnej zarządzamy portfelem prawie 7000 mieszkań i apartamentów w 64 miastach Polski. Klientami naszej firmy są właściciele mieszkań i domów przeznaczonych na wynajem.

      Zakres obowiązków

      • Wspieranie Project Managerów w codziennych obowiązkach
      • Przygotowywanie prostych modeli finansowych
      • Nadzór i zapewnienie prawidłowego przepływu informacji i dokumentów
      • Sporządzanie pism
      • Aktualizacja baz danych
      • Archiwizacja dokumentów
      • Przygotowywanie dokumentów i zestawień do przelewów
      • Nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą

      Wymagania

      • bardzo mile widziane będzie doświadczenie w pracy administracyjnej
      • język angielski na poziomie min. B2
      • analityczne podejście oraz umiejętności zarządzania czasem pracy własnej
      • umiejętność obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
      • lekkie pióro do pisania komunikacji
      • samodzielność i dokładność w działaniu
      • bardzo dobra organizacja czasu pracy
      • gotowość do ciągłego rozwoju

      Oferujemy

      • Stałe godziny pracy od 9 do 17
      • Praca w Centrum Warszawy
      • Możliwość rozwoju
      • Przedsiębiorczą atmosferę i kulturę pracy
      • Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe doświadczonych członków zespołu Mzuri
      • Współpracę w formie działalności gospodarczej lub umowy zlecenie
      • Opiekę medyczną POLMED i ubezpieczenie na życie
      • Korzystne warunki na udział w programie Multisport

Pracodawcy w Warszawie