Czy to Twoja firma?

Grupa Impel praca

Wrocław

Jesteśmy Grupą Impel, wiodącym liderem rynku usług outsourcingowych w Polsce, z główną siedzibą we wspaniałym Wrocławiu. Nasza historia sięga ponad 30 lat doświadczenia w branży, a nasz zespół liczy ponad 10 001 specjalistów. Jesteśmy dumni, że możemy obsługiwać kompleksowo procesy biznesowe i pomocnicze instytucji oraz przedsiębiorstw, nieustannie inwestując w nowe technologie i innowacyjne rozwiązania.

Nasza oferta jest szeroka i zróżnicowana – od utrzymania czystości, przez ochronę osób i mienia, zarządzanie nieruchomościami, serwis techniczny, aż po catering, usługi medyczne i doradztwo podatkowe. Specjalizujemy się również w bardziej zaawansowanych usługach, takich jak centrum kompetencyjne SAP, rozwiązania e-commerce czy infrastruktura informatyczna. Wszystko to wykonujemy z najwyższą dbałością o jakość, co potwierdzają nasze certyfikaty, takie jak EU Ecolabel i EcoVadis.

Nasze wartości to fundament naszej działalności. Odpowiedzialny i zrównoważony rozwój jest naszym celem. Wierzymy w partnerstwo, wzajemną uczciwość, szacunek i wspieranie kreatywności. To one kształtują nasze relacje zarówno wewnątrz organizacji, jak i w kontaktach z naszymi klientami oraz partnerami.

Nasza działalność nie ogranicza się tylko do Polski. Działamy na terenie całego kraju poprzez sieć 16 oddziałów, a także w Niemczech, na Łotwie, Ukrainie i w Kazachstanie. To pozwala nam na wymianę doświadczeń i dostosowanie oferty do różnorodnych potrzeb naszych klientów, niezależnie od ich lokalizacji.

W Grupie Impel jesteśmy przekonani, że nasz sukces wynika z połączenia bogatej tradycji z nowoczesnym podejściem do biznesu. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla naszych firm, pracowników i społeczności, w której działamy.

Grupa Impel najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Grupa Impel

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Grupa Impel

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Grupa Impel

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
Grupa Impel
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Trzebinia
  3. Częstochowa
  4. Wrocław
  5. Gdańsk
  6. Kraków
  7. Warszawa
  8. Czechowice-Dziedzice
  9. Plock
  10. Szczecin

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Grupa Impel - oferty archiwalne

  • Osoba sprzątająca

    Grupa Impel
    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Poszukiwana osoba z orzeczeniem do pracy. Praca w Rzeszowie ul. Krakowska. Praca na 2 zmiany od 6:00-14 i od 14:00-21:00.

      Zakres obowiązków

      prace porządkowo - czystościowe

      Wymagania

      chęć do pracy

      orzeczenie

      Oferujemy

      umowa o pracę

      dofinansowania do leków, dojazdów

Pracodawcy w Wrocławiu