IDES Consultants Polska

Czy to Twoja firma?

IDES Consultants Polska praca

Łódź

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumni, że możemy wspierać przedsiębiorstwa w osiąganiu ich pełnego potencjału poprzez profesjonalne usługi HR. IDES Consultants Polska to więcej niż doradztwo personalne; to partner w kreowaniu sukcesu Twojej firmy. Nasza siedziba znajduje się w sercu Łodzi, gdzie z pasją i zaangażowaniem realizujemy misję efektywnego działania na rynku polskim, jednocześnie czerpiąc z bogatego doświadczenia międzynarodowego. Nasza oferta to szeroki wachlarz usług, które są fundamentem dla każdej organizacji pragnącej rozwijać swój kapitał ludzki. Specjalizujemy się w rekrutacji, szkoleniach, ocenie okresowej pracowników, opisach i wycenie stanowisk pracy, systemach wynagrodzeń, bilansach kompetencji, a także w prowadzeniu development center i assessment center. Każde działanie jest dla nas okazją do potwierdzenia naszej ekspertyzy i zaangażowania w rozwój naszych klientów. Jesteśmy dumni, że nasze zaangażowanie w jakość usług zostało potwierdzone Certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. To dla nas nie tylko wyróżnienie, ale przede wszystkim zobowiązanie do ciągłego doskonalenia i podnoszenia standardów naszej pracy. Jako członek Polskiej Izby Firm Szkoleniowych i laureat Złotego Certyfikatu Przedsiębiorstwo Fair Play, zawsze stawiamy na uczciwość, transparentność i etykę biznesową. Nasze wieloletnie międzynarodowe doświadczenie pozwala nam na indywidualne podejście do każdego klienta, rozumienie jego unikalnych potrzeb i dostosowanie strategii HR do specyfiki działalności. Nasza obecność na rynku międzynarodowym, z biurem w Lyonie we Francji, świadczy o globalnym zasięgu naszych kompetencji i możliwości wspierania firm w ich międzynarodowych aspiracjach. Współpracując z nami, zyskujesz partnera, który rozumie dynamikę globalnego biznesu i jest gotowy dostarczyć rozwiązania na miarę Twoich oczekiwań. Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Razem możemy stworzyć przestrzeń, w której Twój zespół będzie mógł rozwijać swoje kompetencje, a Twoja firma - osiągać wyznaczone cele.

IDES Consultants Polska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika sprzedaż / zakupy księgowość / ekonomia logistyka / spedycja / transport administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy IDES Consultants Polska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca IDES Consultants Polska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kasjer/sprzedawca Bydgoszcz

    Golden Serwis Sp. z o. o.
    • 28-28 zł brutto / godz.
    • Bydgoszcz
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana

Firma najczęściej oferuje

  • Prywatna opieka medyczna
  • Szkolenia, kursy, konferencje

Data aktualizacji: 22.11.2023

Mapa IDES Consultants Polska

Siedziba główna

IDES Consultants Polska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Łódź

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca IDES Consultants Polska - oferty archiwalne

  • Inżynier ds. Klienta z j. angielskim

    • Toruń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • IDES od 27 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Przemysł metalowy poszukuje kandydatów na stanowisko

      Inżynier ds. Klienta z j. angielskim

      Zakres obowiązków

      • Wyszukiwanie nowych klientów oraz rynków zbytu
      • Przygotowywanie ofert sprzedażowych
      • Budowanie długotrwałej, mocnej relacji z Klientami
      • Wsparcie i rozwój procesu sprzedaży na nowych rynkach

      Wymagania

      • Doświadczenie w pracy w obszarze sprzedaży w branży technicznej
      • Wykształcenie min. średnie, atutem będą kierunki techniczne
      • Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych kontaktów biznesowych
      • Dobra znajomość języka angielskiego
      • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
      • Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Umowa o pracę (pierwsza umowa zawarta na rok)
      • Prywatna opieka medyczna, paczki na święta, dofinansowanie do szkoleń
      • Możliwość pracy hybrydowej
      • Jasna ścieżka awansu
      • Wynagrodzenie podstawowe oraz możliwość uzyskania premii

Pracodawcy w Łodzi