Czy to Twoja firma?

BMWW Marcin Wiśniewski praca

Luboń

Witaj, jestem Marcin Wiśniewski, założyciel i właściciel firmy BMWW Marcin Wiśniewski, która ma swoją siedzibę w malowniczym Luboniu. Od momentu otwarcia naszych drzwi 8 października 2018 roku, z pasją oddajemy się pracy, której efekty widoczne są w każdym szczególe wykończenia wnętrz, które tworzymy dla naszych klientów.

Specjalizujemy się w posadzkarstwie, tapetowaniu oraz oblicowywaniu ścian, ale nasze usługi nie kończą się na tym. Jesteśmy ekspertami w profesjonalnym wykańczaniu wnętrz i remontach, gdzie każde zlecenie traktujemy z indywidualnym podejściem, dopasowując się do unikalnych potrzeb i wizji naszych klientów. Nasza praca to nie tylko budowanie i remontowanie, to kreowanie przestrzeni, w której nasi klienci będą czuli się najlepiej.

BMWW Marcin Wiśniewski to nie tylko firma budowlana. Nasza działalność rozciąga się na wiele sektorów zgodnie z Polską Klasyfikacją Działalności, od handlu po obsługę rynku nieruchomości. Rozumiemy, że sukces w dzisiejszym świecie oznacza elastyczność i umiejętność dostosowania się do różnorodnych potrzeb rynku, dlatego też oferujemy szeroki wachlarz usług, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Jako właściciel firmy, jestem dumny z tego, że BMWW Marcin Wiśniewski to synonim solidności i zaufania. Nasza aktywność na rynku jest stabilna i prężna, co pozwala nam na ciągły rozwój i podnoszenie jakości naszych usług. W każdym projekcie, który realizujemy, stawiamy na wysoką jakość wykonania i zadowolenie klienta, co jest dla nas najlepszą wizytówką.

Zapraszam do współpracy z BMWW Marcin Wiśniewski – razem stworzymy przestrzeń, która będzie nie tylko funkcjonalna, ale i inspirująca.

BMWW Marcin Wiśniewski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Luboń
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy BMWW Marcin Wiśniewski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BMWW Marcin Wiśniewski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BMWW Marcin Wiśniewski

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
BMWW Marcin Wiśniewski
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa
  4. Wrocław
  5. Lubon

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca BMWW Marcin Wiśniewski - oferty archiwalne

  • Pracownik budowlany

    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma budowlana zatrudni pracowników do prac budowlano-wykończeniowych takich jak murowanie, malowanie, szpachlowanie, monterów sufitów i ścian z g-k z doświadczeniem.

      Zajmujemy się stanem surowym jak wykończeniem wnętrz.

      Preferowany kontakt telefoniczny

      790349485

      Zakres obowiązków

      • Znajomość prac takich jak murowanie, podstawowe prace związane ze zbrojeniem
      • Znajomość branży wykończeniowej w szczególności sucha zabudowa

      Wymagania

      - doświadczenie przy pracach budowlanych

      - dobry stan zdrowia i sprawność fizyczna,

      - znajomość obsługi elektronarzędzi,

      - zaangażowanie i dokładność w wykonywanych pracach

      Oferujemy

      Zapewniamy pracę przez cały rok, miłą atmosferę w pracy, wynagrodzenie zawsze na czas, rozliczenie raz w miesiącu, możliwość otrzymywania zaliczek na koniec każdego tygodnia. Praca na terenie Poznania i okolic

Pracodawcy w Luboniu