Czy to Twoja firma?

ROMA INVESTMENTS PIĄTKIEWICZ sp.j. praca

Luboń

Jesteśmy ROMA INVESTMENTS PIĄTKIEWICZ sp.j., sercem naszej działalności jest rynek nieruchomości, a nasz dom to malowniczy Luboń w Wielkopolsce. Od 2007 roku z pasją tworzymy historię w branży, która nieustannie się rozwija i oferuje nieograniczone możliwości.

Nasza oferta to nie tylko kupno i sprzedaż nieruchomości - to przede wszystkim tworzenie przestrzeni, w której nasi klienci mogą realizować swoje marzenia i cele biznesowe. Zarządzanie nieruchomościami to dla nas sztuka, w której każdy detal ma znaczenie, a nasze projekty budowlane to połączenie funkcjonalności z nowoczesnym designem.

Jesteśmy także twórcami spotkań i wydarzeń, które łączą ludzi i idee - organizacja targów, wystaw i kongresów to dla nas okazja do prezentowania innowacji i nawiązywania nowych relacji. Nasza działalność agencji reklamowej to z kolei przestrzeń, w której kreatywność spotyka się z efektywnością, a każda kampania to nowa historia sukcesu.

Dbamy o każdy aspekt naszej pracy, dlatego oferujemy również usługi utrzymania porządku w budynkach oraz wyżywienie, bo wiemy, że komfort i zadowolenie naszych klientów to podstawa długotrwałej współpracy.

W naszych działaniach kierujemy się prostotą, zaangażowaniem i uczciwością. Współwłaściciele, Roman Stefan Piątkiewicz, Małgorzata Anna Ostrowska oraz Marcin Eugeniusz Ostrowski, to zespół, który swoją wiedzą i doświadczeniem buduje solidne fundamenty naszej firmy.

Chociaż nie posiadamy informacji o naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, to jesteśmy przekonani, że nasze działania mówią same za siebie. Jesteśmy tu, aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie, będąc blisko naszych klientów i ich potrzeb.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już zaufali ROMA INVESTMENTS PIĄTKIEWICZ sp.j. Razem możemy tworzyć przestrzenie, które inspirują i przynoszą sukces.

ROMA INVESTMENTS PIĄTKIEWICZ sp.j. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna sprzedaż / zakupy

Oferty pracy ROMA INVESTMENTS PIĄTKIEWICZ sp.j.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ROMA INVESTMENTS PIĄTKIEWICZ sp.j.

Mapa ROMA INVESTMENTS PIĄTKIEWICZ sp.j.

Siedziba główna

ROMA INVESTMENTS PIĄTKIEWICZ sp.j. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ROMA INVESTMENTS PIĄTKIEWICZ sp.j. - oferty archiwalne

  • Kucharz Platinum Palace Boutique Hotel & SPA

    ROMA INVESTMENTS PIĄTKIEWICZ sp.j.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 5 500-6 850 zł / mies.
    • Restauracja Hotelu Platinum Palace Boutique Hotel&SPA zatrudni pracownika na stanowisko kucharza. Poszukujemy osoby pracowitej i zaangażowanej, posiadającej doświadczenie w pracy na danym stanowisku. Do głównych zadań będzie należało przygotowywanie potraw na bieżące wydarzenia oraz obsługa gości a la carte. Naszą wizytówką jest dobry poziom i zadowoleni goście. Stawiamy na zgrany zespół. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w kuchni polskiej i europejskiej.

      Zakres obowiązków

      Przestrzeganie standardów przygotowania potraw.

      Utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

      Umiejętności pracy w zespole i dobrej komunikacji

      Gotowości do nauki i rozwoju swoich umiejętności kulinarnych

      Wymagania

      Oczekujemy:

      Zaangażowania w pracę kuchni.

      Przestyrzegania standardów .

      Kreatywności, sumienniści i dokładności.

      Wyczucia smaku

      Estetyki w wykonywaniu potraw.

      Doświadczenia na stanowisku kucharza i znajomść kuchni polskiej oraz europejskiej.

      Posiadania badań sanitarno-epidemiologicznych

      Oferujemy

      Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę .

      Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo.

      Elastyczny grafik.

      Pracę w doświadczonym zespole.

      Możliwość awansu.

      Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia.

      Prywatną opiekę medyczną.

Pracodawcy w Luboniu