Technico Design Dawid Białkowski

Czy to Twoja firma?

Technico Design Dawid Białkowski praca

Luboń

Rozwijająca się firma ogrodnicza poszukuje pracowników do realizacji ciekawych projektów.

Wykonujemy wszelkie elementy architektury ogrodowej:
bruki
tarasy
altanki i domki drewniane
elementy wodne
systemy nawadniające
instalacje odwodnienia i zbiorniki retencyjne
trawniki oraz nasadzenia
oświetlenie ogrodowe

Technico Design Dawid Białkowski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ogrodnik Luboń
- w kategoriach zawodowych:
rolnictwo / hodowla

Oferty pracy Technico Design Dawid Białkowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Technico Design Dawid Białkowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Technico Design Dawid Białkowski

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Technico Design Dawid Białkowski - oferty archiwalne

  • Praca fizyczna brukarz / ogrodnik

    • Luboń
    • umowa zlecenie
    • pełny etat

    • Zakres obowiązków

      • wykonywanie elementów architektury ogrodowej

      Wymagania

      • punktualność

      • dokładność

      • chęć nauki

      • sprawność fizyczna

      • Mile widziane:

        • doświadczenie w jakimkolwiek temacie wymienionym powyżej

        • osoba z okolic Luboń/ Komorniki/ Wiry/ Dębiec

      Oferujemy

      • umowa zlecenie/ dzieło

      • wypłata w formie tygodniówki lub do ustalenia

      • ze względu na ilość projektów praca od zaraz

      • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i zaangażowania 15-25zł/h

      • praca na terenie Poznania i najbliższych okolic

Pracodawcy w Luboniu