Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 15.06.2024
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWO BUDOWLANA OSIEDLE KABATY

Kierownik Działu Eksploatacyjno - Technicznego

  • Warszawa, mazowieckie

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Spółdzielnia Mieszkaniowo-Budowlana „Osiedle Kabaty”

ul. Bronikowskiego 9, 02-796 Warszawa

http:/; e-mail: info@osiedlekabaty.com.pl

aktualnie poszukuje kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Kierownika Działu Eksploatacyjno - Technicznego

Miejsce pracy: zasoby Spółdzielni

Zakres obowiązków

  • Organizacja i nadzór nad pracą Działu Eksploatacyjno-Technicznego.
  • Kontrola utrzymania i eksploatacji budynków oraz infrastruktury technicznej zasobów Spółdzielni oraz wnioskowanie o realizację robót remontowych i konserwacyjnych.
  • Nadzorowanie przebiegu robót remontowych i konserwacyjnych oraz bieżącej eksploatacji.
  • Nadzorowanie przeglądów okresowych.
  • Udział w komisjach odbiorowych, gwarancyjnych, awaryjnych i usterkowych.
  • Opracowywanie projektów rocznych planów remontów.
  • Nadzór nad prowadzeniem i przechowywaniem dokumentacji Działu E-T.
  • Prowadzenie korespondencji z kontrahentami i członkami Spółdzielni.
  • Nadzorowanie procesów usuwania usterek w okresie gwarancji i rękojmi.
  • Przygotowywanie raportów i informacji dla Zarządu oraz komunikatów dla mieszkańców.
  • Nadzór nad utrzymywaniem budynków i terenu w należytym stanie porządku i czystości.
  • Współpraca z komórkami Spółdzielni w sprawach dotyczących mieszkańców.
  • Przygotowywanie przetargów na wybór wykonawców robót budowlanych oraz firm świadczących usługi utrzymania porządku oraz pielęgnacji terenów zieleni.
  • Udział w pracach komisji prowadzących postępowania przetargowe.
  • Merytoryczna kontrola dokumentów finansowych wystawianych przez kontrahentów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na kierowniczym stanowisku.
  • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie programów WORD, Excell.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowy relacji z mieszkańcami oraz rozwijanie tych umiejętności u podległych pracowników.
  • Doświadczenie negocjacyjne i mediacyjne.
  • Znajomość procedur administracyjnych i regulacji prawnych z zakresu budownictwa.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Dokładność, sumienność, umiejętność pracy w zespole.
  • Pozytywne usposobienie i chęć rozwoju zawodowego.

Mile widziane:

  • Wykształcenie o profilu elektrycznym.
  • Doświadczenie w nadzorowaniu robót branży elektrycznej.
  • Uprawnienia budowlane elektryczne.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Wymagane dokumenty:

  • Życiorys (CV) z przebiegiem pracy zawodowej.
  • List motywacyjny.

  • Administratorem danych osobowych jest Spółdzielnia Mieszkaniowo-Budowlana „Osiedle Kabaty” 02-796 Warszawa ul. Bronikowskiego 9 NIP: 525-10-00-112. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Visa