Kierownik obiektu sportowego k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Zawody: Kierownik obiektu sportowego (wymagany staż - lata: 3)
  • Języki: polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe, 3 lata doświadczenia zawodowego, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie w pełni z praw publicznych, niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego oraz umyślne przestępstwo skarbowe, obywatelstwo polskie, znajomość prawa w zakresie zamówień publicznych, umiejętność obsługi komputera, xero, dobra znajomość programów MS Excel,Word, umiejętność korzystania z internetu, poczty elektronicznej, komunikatywna znajomość jezyka polskiego, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie w pełni z praw publicznych, niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego oraz umyślne przestępstwo skarbowe.

    *Wynagrodzenie zasadnicze + premia do 20%, dodatek stażowy, dodatek funkcyjny.

    [Zgłoszenia: 22 838 60 61 wew. 24, zsmk@eduwarszawa.pl]

    Wymagane dokumenty:
    - podpisane odręcznie CV z przebiegiem nauki i pracy zawodowej oraz list motywacyjny,
    - kopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie,
    - podpisane odręcznie oświadczenie o posiadanym obywatelstwie,
    - podpisane odręcznie oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych,
    - podpisane odręcznie oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe,
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 439 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + premia do 20%
    + dodatek stażowy
    + dodatek funkcyjny

    Wynagrodzenie nie niższe niż najniższa krajowa
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 dni)