• Umowa o pracę
    4 242-4 750 zł brutto / mies.
  • Kraków, małopolskie

Kasjer

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Małopolska sieć sklepów Lewiatan-ZACHĘTA poszukuje osób do pracy w charakterze KASJER - SPRZEDAWCA na terenie Krakowa.

Zakres obowiązków

  • Obsługę stanowiska kasowego wraz z terminalem płatniczym,
  • Zapewnienie uprzejmej obsługi klienta,
  • Dbanie o prawidłową ekspozycję towarów,
  • Zadbanie o higienę i estetykę na stanowisku
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania

  • Dobra organizacja pracy
  • Uczciwość, zaangażowanie, odpowiedzialność,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie,
  • Mile widziane doświadczenie,
  • Orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 25-letnim doświadczeniem,
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Pełne wsparcie na każdym etapie współpracy,
  • Szkolenia wdrożeniowe,
  • Pracę pełną wyzwań w otwartym i zgranym zespole,
  • Rozbudowany pakiety medyczny,
  • Pakiet sportowy i dodatkowe benefity,
  • Świadczenie świąteczne.
  • Pracodawca zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Administratorem danych osobowych jest P.H.U. ZACHĘTA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa 31-941 Kraków os. Kolorowe 33, NIP: 6782649509. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez P.H.U."Zachęta" i P.H.U. "Koral", zgodnie z przepisami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016r." Informujemy że dane są przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacyjnych przez okres 3 m-cy. Pani(a) dane nie będą udostępniane firmom zewnętrznym. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani(u) prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani(a) danych
Dodana
Wygasa (za 5 dni)