PROSEAT Sp. z o.o.

International Indirect Commodity Buyer

  • Bielsko-Biała, śląskie

Specjalista ds. Zakupów lub Zaopatrzenia

Umowa o pracę

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Praca stacjonarna

Proseat rozwija działalność w Polsce, wytwarzając wysokiej jakości komponenty wnętrza pojazdu. Spółka należy do międzynarodowego koncernu, specjalizującego się w produkcji pianek poliuretanowych służących jako wypełnienia przy produkcji foteli samochodowych. W zakładzie w Bielsku-Białej prowadzone są procesy tłoczenia i spawania części, produkcji pianki poliuretanowej, elementów z tworzyw sztucznych oraz krojenia, szycia i montażu zagłówków, podłokietników i sidebolsterów. Spółka zatrudniająca obecnie około 530 osób jest dostawcą dla niemieckich, francuskich producentów samochodów. Proseat Sp. z o.o. posiada certyfikaty : IATF 16949, ISO 14001 oraz ISO 45001. Naszym pracownikom oferujemy pracę w atmosferze współpracy i otwartości. Inwestujemy w rozwój, kierujemy na szkolenia. Rozwój w strukturach firmy jest możliwy poprzez awanse wewnętrzne. Pracownik może liczyć na umowę o pracę, wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, pakiet socjalny i opiekę medyczną.

Zakres obowiązków

• Odpowiedzialność za kilka kategorii związanych z materiałami pozaprodukcyjnymi i usługami pośrednimi w naszych głównych zakładach i lokalizacjach biurowych w Europie

• Opracowywanie i wdrażanie strategii zakupowych

• Realizacja przetargów, negocjowanie cen i kontraktów z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi i technik e-zamówień

• Nominacje dostawców w ścisłej współpracy z odpowiednimi działami firmy i zakładami produkcyjnymi

• Wyszukiwanie i wdrażanie planów oszczędnościowych

• Wdrażanie strategii i wdrażanie kontraktów ramowych w zakładach produkcyjnych

Wymagania

• Wykształcenie wyższe - kierunek techniczny

• Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zakupach pośrednich w środowisku międzynarodowym, najlepiej w branży motoryzacyjnej

• Duża wiedza w obszarze analizy kosztów i rynku

• Duże umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne

• Biegła znajomość języka angielskiego

• Dobra znajomość języka niemieckiego bądź czeskiego będzie dodatkowym atutem

• Gotowość do podroży służbowych

• Biegła znajomość SAP i MS Office

Proszę o przesłanie aplikacji CV w języku angielskim.

Oferujemy

• Umowa o pracę na czas nieokreślony

• Prywatne ubezpieczenie - opiekę medyczną

• Elastyczne godziny pracy

  • Aby móc rozpatrzyć przesłaną aplikację podczas kolejnych naborów prosimy o zamieszczenie w jej treści informacji:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji.”
    Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych
    Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PROSEAT Sp. z o.o. w Bielsku-Białej, 43-300, ul. Szklana 164, jako pracodawca.
    W sprawach dot. danych osobowych mogą się Państwo kontaktować z Inspektorem ochrony danych pod adresem e-mail: g.krawiec@orleccy.pl
    Cel i podstawy przetwarzania
    Dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy1 będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego2, natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody3.
    Jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę4, dane osobowe będą przetwarzanie także w kolejnych naborach.
    Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie5.
    Zgoda na przetwarzanie danych może zostać cofnięta w dowolnym czasie.
    1 Art. 221 ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. 2018 poz. 917 ze zm.);
    2 Art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r., (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej: RODO;
    3Art. 6 ust. 1 lit a RODO;
    4Art. 6 ust. 1 lit a RODO;
    5Art. 9 ust. 2 lit. a RODO.
    Odbiorcą danych osobowych mogą być dostawcy: usług publikacji ogłoszeń o pracę, systemów do zarządzania rekrutacjami, usług IT i systemów informatycznych.
    Okres przechowywania danych zgromadzonych w obecnym procesie rekrutacyjnym trwa do zakończenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażonej zgody na przyszłe rekrutacje dane będą wykorzystywane przez 12 miesięcy lub do czasy cofnięcie zgody.
    Mają Państwo prawo do: dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych, do ograniczenia przetwarzania danych osobowych, do usunięcia danych osobowych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, do przeniesienia danych (jeśli podstawą ich przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą i przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany), prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
    Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PROSEAT sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała ul. Szklana 164, NIP: 5470245204 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 26 dni)