Timing Sp. z o.o.

Kierowca autobusu miejskiego

  • Holandia zagranica

Kierowca

Umowa agencyjna

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Jesteśmy na rynku od 2004. Od tego czasu pomagamy znaleźć naszym klientom ludzi do pracy w Holandii. Zaufało nam już tysiące osób z całej Polski.

Wiemy, jak istotne jest zadowolenie naszych pracowników. Nie ma dla nas znaczenia, czy szukasz pracy na stałe, czy na wakacje – z pewnością pomożemy Ci wybrać możliwie najlepszą ofertę, według Twoich najmniejszych upodobań czy oczekiwań. Już teraz postaw na pracę w Holandii, by spełnić swoje marzenia!

Współpracujemy z ponad setką firm zarówno z branży logistycznej, produkcyjnej, jak i ogrodniczej. Poszukujemy do pracy w Holandii zarówno specjalistów, pracowników produkcyjnych, a także szklarniowych. Ważne jest dla nas byś był osobą energiczną, dobrze zorganizowaną, a także podchodzącą do swojej pracy z pełnym zaangażowaniem.

Jesteśmy legalną agencją pośrednictwa pracy, zarejestrowaną w KRAZ pod numerem 470.

Czy jesteś gotowy przejąć stery i cieszyć się wolnością jako kierowca autobusu w EBS? Z 16-24 lub 24-40 godzinnym tygodniem pracy, ta praca pełna różnorodności idealnie pasuje do Twojego życia prywatnego. Wskakuj, bo nie chcesz przegapić tej okazji!

Chwyć za kierownicę tej niesamowitej okazji już teraz! To praca dla Ciebie, jeśli czerpiesz energię z kontaktu z ludźmi, kochasz prowadzenie i cenisz swoje życie prywatne. Doświadcz prawdziwego znaczenia wolności i wspólnoty. Aplikuj szybko i rozpocznij swoją nową przygodę jako kierowca autobusu w EBS!

EBS Public Transportation to jedna z najszybciej rozwijających się firm transportu publicznego w Holandii. Zapewniają transport publiczny w koncesjach Zaanstreek-Waterland, Voorne-Putten & Rozenburg, Haaglanden i IJssel-Vecht. W EBS współpracują, aby codziennie zapewniać pasażerom przyjemne i sprawne podróże. Jako kierowca autobusu jesteś niezbędny, jesteś wizytówką i pasażerowie Ci ufają. Atmosfera jest spokojna i pełna szacunku. Więc dołącz do EBS, daj z siebie wszystko dla pasażera

Zakres obowiązków

  • rozpoczynanie dnia od rozmowy z kolegami i inspekcji autobusu,
  • bezpieczne przewożenie pasażerów zgodnie z rozkładem jazdy,
  • odpowiadanie na pytania pasażerów i zapewnianie przyjemnej atmosfery w autobusie,
  • zapewnianie bezpieczeństwa pasażerom podczas podróży,
  • obsługa różnych pasażerów, w tym studentów i osób starszych,
  • praca w zmieniających się krajobrazach i radzenie sobie z ruchem miejskim,
  • upewnianie się, że autobus jest gotowy na kolejny dzień przed zakończeniem zmiany.

Wymagania

  • reprezentacyjna/przyjazna osobowość,
  • prawo jazdy kategorii D i kod 95 / legitymacja kierowcy,
  • możliwość uzyskania zaświadczenia o niekaralności (z kraju pochodzenia),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1,
  • dobra kondycja fizyczna,
  • CV z informacją o doświadczeniu w pracy jako kierowca.

Oferujemy

  • wynagrodzenie między 16,64 € a 18,11 € brutto za godzinę w zależności od doświadczenia,
  • dodatek za nieregularność w wysokości około 500 € brutto miesięcznie przy 40-godzinnym tygodniu pracy,
  • bezpłatne zakwaterowanie przez pierwsze 3 miesiące,
  • przynajmniej 40 dni wolnych w roku,
  • 8% dodatku wakacyjnego,
  • premię roczną w wysokości 1,15% oraz stałą premię roczną w wysokości 400 € brutto,
  • pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii,
  • ubezpieczenie Holland Zorg,
  • wypłaty tygodniowe – przelewy na wskazane konto.
  • Administratorem danych osobowych jest Timing Sp. z o.o. 45-011 Opole Koraszewskiego 7-9, NIP: 6181960444. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Timing Sp. z o.o. 45-011 Opole Koraszewskiego 7-9, NIP: 6181960444 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 27 dni)