Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 10.08.2024
YANGO sp. z o.o.

Asystent/ka biura

  • Opacz-Kolonia, mazowieckie pow. pruszkowski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę, umowa zlecenie

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

YANGO Sp. z o.o. to polskie przedsiębiorstwo założone w 2014 roku przez dwóch przyjaciół. • Diament Forbes 2024 • Gazela Biznesu 2023 • 6x Laur Klienta
Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji naturalnych suplementów diety.
Kochamy Naturę i chcemy być jej jak najbliżej. Dlatego nasze surowce są pozyskiwane z miejsca ich pochodzenia, a ponad 90% naszej oferty jest skierowana do wegan i wegetarian. Posiadamy ponad 400 produktów, które pakujemy w szklane słoiki.
Inwestujemy! Nie stoimy w miejscu. Wierzymy w siłę Zespołu i dbamy o jego rozwój.

Posiadamy obecnie cztery marki produktowe dystrybuowane na rynku zielarskim i aptecznym. Poszukujemy też nowych odbiorców poza granicami kraju.

Kim jesteśmy i kogo potrzebujemy?

Cały czas rośniemy i rozwijamy się! Dlatego potrzebujemy Twojej pomocy!

Chcesz zmienić pracę na lepszą? Dołącz do Zespołu w firmie rosnącej > 50% rocznie!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Włochy

Zakres obowiązków

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Wystawianie zamówień i faktur dla Klientów

  • Telefoniczną obsługę Klienta

  • Obsługę czatu

  • Przesyłanie monitów mailowych

  • Aktualizację stron firmowych

  • Rejestracje reklamacji w systemie

  • Realizacje zadań zleconych przez przełożonego

  • Proste czynności mające na celu zachowanie porządku w dokumentacji

Wymagania

Jeśli jesteś:

  • Chętna/y do pracy i szybko się uczysz

  • Dobrze organizujesz swoją pracę, a do tego jesteś dokładny/a, sumienny/a, punktualny/a

  • Nastawiony/a na rozwój

  • Posiadasz wykształcenie min. średnie

  • Świetnie posługujesz się obsługą komputera (pakietu MS Office)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w wystawianiu faktur

  • Doświadczenie w obsłudze klienta

  • Doświadczenie w obsłudze WFMAG

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko oraz dużą swobodę działania – doceniamy wszystkie pomysły i dajemy Ci możliwość ich zrealizowania
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, posiadanego doświadczenia, wiedzy i kwalifikacji
  • Doświadczanie ciągłego rozwoju w ramach japońskiej filozofii Kaizen
  • Bezpośrednią współpracę z pomocnym Zarządem przedsiębiorstwa
  • Pracę w przyszłościowej branży
  • Aktywną współpracę z innymi działami firmy i ich codzienne wsparcie!
    U nas nigdy nie zostajesz sam/a
  • Work-life balance
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji
  • Pracę w młodym i kreatywnym zespole, w atmosferze wzajemnego szacunku i uczciwości - wsparta wewnętrznym Kodeksem Honorowym oraz Świadomą kulturą współpracy Yango (Yango values)
  • Wewnętrzne konkursy np. Innowator Roku

A do tego:

  • Kartę fitness
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karty Lunchowe
  • Wyjścia integracyjne i szkolenia
  • Rabaty pracownicze na nasze produkty
  • Ubezpieczenie na życie
  • Konsola do gier w przestrzeni socjalnej
  • Ściany pełne contemporary art
  • Pracę w godzinach:
    pon-czw 7:30-16:00
    pt 8:00-14:00 (aby dobrze zacząć weekend!)

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza.

  • Administratorem danych osobowych jest YANGO sp. z o.o. 02-681 Warszawa GRANITOWA 3/lok. 14, NIP: 5213680748. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o załączenie w stopce CV poniższej klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez YANGO Sp. z o.o. w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez YANGO Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Visa