VINCI FACILITIES POLSKA SP Z O O

LIDER / LIDERKA OBSŁUGI TECHNICZNEJ

  • Częstochowa, śląskie

Technik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

VINCI Facilities Polska

 działa na polskim rynku od ponad 10 lat, dostarczając Klientom najwyższą jakość obsługi technicznej nieruchomości. Jesteśmy solidną firmą, która dzięki systematycznemu powiększaniu portfolio może zagwarantować pracownikom stabilne warunki zatrudnienia i rozwój umiejętności technicznych. W ostatnim czasie do naszego portfolio dołączyło kilka nowych budynków.

Aktualnie poszukujemy do naszej firmy specjalistów z obszaru elektryki / hydrauliki / systemów HVAC, zainteresowanych pracą na stanowisku Lider / Liderka obsługi technicznej.

Zakres obowiązków

  • Konserwacja oraz naprawy instalacji i urządzeń w nowym budynku (obiekt logistyczny)
  • Praca w systemie 8-godzinnym od poniedziałku do piątku
  • Planowanie wspólnie z przełożonym harmonogramu prac przeglądowych i realizacja zaplanowanych zadań
  • Wykonywanie drobnych prac montażowych i naprawczych
  • Przygotowanie ofert i rozliczanie prac dodatkowych
  • Uzupełnianie dokumentacji serwisowej
  • Koordynacja prac realizowanych przez zewnętrzne firmy serwisowe (w tym serwisy gwarancyjne), kontrola jakości i terminowości wykonanych prac
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej (m.in. raporty, odczyty liczników)
  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientem

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (preferowany profil - elektryczne, sanitarne, chłodnictwo / klimatyzacja lub automatyka)
  • Aktualne uprawnienia energetyczne eksploatacyjne (min. SEP gr. 1 E)
  • Praktyczna znajomość instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, klimatyzacyjnych, wod.-kan.
  • Doświadczenie z zakresu technicznej obsługi nieruchomości
  • Możliwość pracy na wysokości powyżej 3 metrów
  • Umiejętność obsługi komputera programów MS Office (Word, Excel, obsługa poczty)
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność
  • Mile widziane uprawnienia energetyczne dozorowe i do obsługi podestów ruchomych
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego

Oferujemy

  • Zróżnicowane zadania i dynamiczne środowisko pracy – obsługiwane przez nas budynki „żyją własnym życiem”. Im dłużej je znasz i lepiej o nie dbasz, tym mniej niespodzianek sprawiają
  • Stabilne warunki zatrudnienia (zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w innej formie, jeśli Ci na tym zależy)
  • Pakiet medyczny, ubezpieczenie NNW, możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym, dostęp do platformy multibenefitowej, gdzie zgromadzone punkty możesz wymienić na bony na zakupy czy bilety do kina
  • Profesjonalne narzędzia pracy (m.in. elektronarzędzia, mierniki renomowanych producentów)
  • Możliwość rozwoju kompetencji miękkich i umiejętności technicznych poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, a także awans w ramach struktur firmy
  • Wsparcie przełożonego i kolegów z zespołu we wdrożeniu

Jak wygląda proces rekrutacji w naszej firmie?

  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj
  • Po przesłaniu aplikacji przeprowadzamy przez dział HR wstępną rozmowę telefoniczną na temat doświadczenia i umiejętności kandydata oraz jego oczekiwań co do zmiany pracy
  • Następnie organizujemy spotkanie w obiekcie, na który poszukujemy pracownika. W spotkaniu bierze udział potencjalny przyszły przełożony
  • Po spotkaniu podejmujemy decyzję odnośnie współpracy
  • Administratorem danych osobowych jest VINCI Facilities Polska Sp.z o.o 02-672 Warszawa Ul. Domaniewska 32, NIP: 7010249578. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez VINCI Facilities Polska Sp.z o.o 02-672 Warszawa Ul. Domaniewska 32, NIP: 7010249578 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)