Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.

Operator wiertnicy horyzontalnej – Pomocnik operatora / wiertacz. Niemcy

  • Niemcy zagranica

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 8 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Zakres obowiązków

Dołącz do naszej renomowanej niemieckiej firmy (OTTO Schubert) inżynieryjnej z ponad 40-letnim doświadczeniem! Specjalizujemy się w kompletnych systemach rurociągowych i sieciach kablowych, obsługując klientów z różnych sektorów. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator wiertnicy horyzontalnej – Pomocnik operatora

Niemiecka umowa.

Lokalizacja: Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia – Wesel, Xanten, Cocholt i okolice.

Stawka godzinowa: 18 euro/h + premii + nadgodziny 25%.

Ważne: zapraszamy na okres próbny dla sprawdzania umiejętności, koszty podróży firma pokrywa.

Na czym polega praca:

  • Prowadzenie i obsługa wiertnic horyzontalnych (firmy Tracto-Technik),
  • Wykonywanie wykopów,
  • Konserwacja i pielęgnacja maszyn.

Wymagania

Ogólne wymagania:

  • Doświadczenie przy ręcznej renowacji kanałów ściekowych,
  • Znajomość j. niemieckiego (co najmniej na poziomie podstawowym),
  • Ważne prawo jazdy (mile widziane C1+E, przynajmniej B),
  • Rozumienie techniczne i zdolności manualne,
  • Samodzielny i zaangażowany sposób pracy,
  • Motywacja do ciągłego doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy

Od nas dostaniesz:

  • Niemiecką umowę na cały etat i ze wszystkimi niemieckimi dodatkami przez cały rok,
  • 30 dni płatnego urlopu,
  • Od grudnia do marca, w czas przestoju, wypłacany jest zasiłek sezonowy,
  • Dodatki świąteczne,
  • Zjazdy do Polski możliwe są w każdy weekend,
  • Około 50 godzin tygodniowo (około 190 w m-cu).

Jak masz czas zadzwoń lub wyślij SMS / WhatsApp (502 267 530)

o treści „ODW Niemcy” – oddzwonimy tel. 533 026 236 / 502 267 530

Nie dodzwoniłeś się? To nie koniec świata!

Pracujemy do 16, po 16 TYLKO sms, nikt nie odbiera.

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • KRAZ 13 471
    Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Dodana
Wygasa (za 26 dni)