Randstad Polska Sp. z o.o.

Operator wózka widłowego w Gliwicach

  • Umowa o pracę
    5 000-6 000 zł netto / mies.
  • Gliwice, śląskie

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Posiadasz minimum roczne doświadczenie jako operator wózka widłowego i posiadasz aktualne uprawnienia UDT? Praca na wysokim składzie i dowożenie komponentów na stanowiska produkcyjne to coś z czym radzisz sobie bez problemu? Mamy ofertę dla Ciebie!

Zakres obowiązków

  • obsługa wózków widłowych (bocznych i czołowych), transport surowców na linie produkcyjne, przemieszczenie produktów i półproduktów, obsługa magazynu wysokiego składowania
  • kompletacja zleceń i ich przygotowanie do dalszych czynności
  • utrzymywanie porządku i czystości na stanowiskach pracy

Wymagania

  • posiada aktualnych uprawnień UDT
  • minimum rocznego doświadczenia na stanowisku operatora wózka widłowego
  • posiadania doświadczenia zarówno w pracy przy przewozie pomiędzy magazynem a stanowiskami produkcyjnymi jak i na wysokim składzie
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku
  • sumienności, samodzielności i rzetelności w wykonywaniu pracy
  • minimum podstawowej umiejętności obsługi komputera

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach firmy- docelowo na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia- do 6000zł brutto
  • kwartalną premię frekwencyjną w wysokości 750zł
  • bezpłatny przewóz pracowniczy z Knurowa, Zabrza i Gliwic
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in wczasy pod gruszą, opieka medyczna dla pracownika i rodziny, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do podręczników, dofinansowanie do kultury i sportu, wsparcie świąteczne)
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 29 dni)