Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.

Pracownik/pomocnik budowlany/Pracownik fizyczny

  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Rekrutacja zdalna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 8 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Zakres obowiązków

Firma geotechniczna, będąca jednym z liderów swojej branży w zakresie wzmacniania podłoża, fundamentowania specjalnego oraz re-mediacji zanieczyszczonych gruntów i wód poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Praca w woj-wach: łódzkie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie. Praca w delegacji.

Zapraszamy do rekrutacji również pomocników bez doświadczenia/uprawnień, chętnych do pracy i gotowych do nauki! Firma gotowa jest zainwestować w szkolenie rzetelnego pracownika.

Konieczne posiadanie prawa jazdy kategorii B i własnego samochodu

UWAGA! Firma zapewnia nocleg ze śniadaniem, obiad na budowie i kolację.

Jakie są zadania na tym stanowisku:

~ Wykonywanie robót związanych z głębokim fundamentowaniem (tzn. wykonywanie np. betonowe kolumny wzmacniając grunt pod dalszą budowę dróg, hal, magazynów,

~ Głównym zadaniem pomocnika ogólnobudowlanego będzie pomoc przy wkładaniu koszy zbrojeniowych do wykonanych już betonowych kolumn,

~ Pomoc operatorowi maszyny w naprowadzaniu maszyny na odpowiednie miejsce wykonania kolumny,

~ Proste prace ogólnobudowlane, rozładunki i załadunki sprzętu budowlanego (palownice, koparki z masztami, pompy do betonu, koparko ładowarki, ładowarki).

Wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie?

~ Zaangażowanie i odpowiedzialność w pracy,

~ Gotowość do pracy w delegacji,

~ Umiejętność pracy w zespole,

~ Chęci do nauki obsługi sprzętu budowlanego.

Mile widziane: znajomość sprzętu budowlanego.

Oferujemy

Wynagrodzenie: 8500 brutto/ms – w zależności od doświadczenia, czasu pracy, posiadanych umiejętności (za 210 rbh) - (wynagrodzenie składa się: stawka godzinowa, premia dzienna, dodatek za delegacje) + oddzielnie płatna kilometrówka w wysokości 0,9zł za każdy kilometr przejechany dom-budowa i budowa dom.

Co My Ci damy jako pracodawca?

~ Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej, renomowanej firmie budowlanej,

~ Możliwość rozwoju zawodowego,

~ Bogaty pakiet socjalny (pakiet Multisport – współfinansowany po okresie próbnym, Pracowniczy Program Emerytalny, Świadczenia świąteczne z ZFŚS),

~ Soboty sporadycznie są pracujące, praca od poniedziałku do piątku (z założenia po 52h tygodniowo). W piątek praca krócej, 8h max żeby wcześniej móc zjechać do domu,

~ Nowoczesne narzędzia pracy (w tym telefon komórkowy),

~ Dopłaty za przejazd.

Prosimy o kontakt TYLKO osoby zainteresowane.

Zadzwoń, wysyłaj SMS lub kontakt na WhatsApp tel. 502 267 530 o treści „pomocnik Menard” oddzwonię.

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • KRAZ 13 471
    Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Dodana
Wygasa (za 27 dni)