• Umowa o pracę
    7 000-14 000 zł brutto / mies.
  • Kontrakt B2B
    8 000-15 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Świętochłowice, śląskie pow. Świętochłowice

Kierownik budowy

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Pełny etat

Kierownik

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma MAX-BUD 1 Tomasz Warchala z siedzibą w Świętochłowicach specjalizująca się w usługach sprzętem budowlanym i transportowym, jak również wyburzeniami, robotami ziemnymi i drogowymi, dysponująca parkiem maszynowym obejmującym ok. 180 jednostek, poszukuje pracownika na stanowisko: Kierownik budowy (rozbiórki, wyburzenia, roboty ziemne, wykopy)

Zakres obowiązków

  • Organizacja oraz nadzór robót budowlanych - w oparciu o wymagania kontraktu i kontrahentów, zgodnie z przepisami prawa budowlanego, polskimi normami, zasadami BHP i ppoż
  • Analizowanie dokumentacji technicznej oraz poszukiwanie optymalnych rozwiązań,
  • Sporządzanie bieżących raportów i prowadzenie dokumentacji budowlanej,
  • Odpowiedzialność za wysoką jakość wykonywanych robót, terminowość oraz dyscyplinę finansową podczas realizacji kontraktu,
  • Zarządzanie zespołem pracowników budowlanych,
  • Wsparcie i bezpośrednia współpraca z Klientem.

Wymagania

  • Znasz bardzo dobrze prawo budowlane oraz przepisy BHP i ppoż.,
  • Masz doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy lub Kierownika Robót Rozbiórkowych (min 2 lata),
  • Potrafisz działać w środowisku o dużej dynamice, często pod presją czasu,
  • Posiadasz uprawnienia budowlane: konstrukcyjno-budowlane lub drogowe,
  • Cechuje Cię: wysoka kultura osobista, komunikatywność, zaangażowanie, skrupulatność, dokładność, sumienność,
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Dobre i stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę lub samozatrudnienie (B2B),
  • Atrakcyjne zarobki oraz system premiowy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w różnych projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń,
  • Zatrudnienie w firmie o największej różnorodności maszyn budowlanych i pojazdów transportowych na Śląsku,
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Administratorem danych osobowych jest MAX-BUD 1 WARCHALA TOMASZ 41-705 Ruda Śląska Alfonsa Zgrzebnioka 4/9, NIP: 6412398908. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Max-Bud1 Tomasz Warchala 41-705 Ruda Śląska Alfonsa Zgrzebnioka 4/9, NIP: 6412398908 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 29 dni)