Randstad Polska Sp. z o.o.

Młodszy księgowy GL z językiem czeskim

  • Poznań, wielkopolskie

Młodszy księgowy

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Posługujesz się językiem angielskim oraz czeskim? Masz pierwsze doświadczenie w obszarze księgowości i poszukujesz możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku w firmie będącej liderem swojej branży w Polsce?

Jeśli do tego praca zdalna to Twoja wymarzona opcja pracy - to idealna oferta dla Ciebie!

Nie zwlekaj, aplikuj już teraz!

Zakres obowiązków

  • księgowanie i uzgadnianie wyciągów bankowych
  • weryfikacja księgowości pod kątem przepisów podatkowych
  • przygotowywanie sprawozdań/deklaracji dla instytucji
  • księgowania w księdze głównej
  • potwierdzenie sald IC – współpraca z podmiotami IC
  • weryfikacja dokumentów w celu potwierdzenia poprawności sald i kwot rachunku zysków i strat
  • odpowiedzialność za proces zamykania miesiąca
  • wprowadzanie środków trwałych/aktywów niematerialnych do ksiąg rachunkowych
  • weryfikacja zapisów dotyczących zbycia i przemieszczania aktywów

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 oraz znajomość języka czeskiego na poziomie B1

  • wykształcenie wyższe na kierunkach ekonomicznych, księgowych i pokrewnych

  • pierwsze doświadczenie pracy w obszarze księgowości
  • znajomość obsługi księgi głównej i innych zagadnień księgowych
  • umiejętności organizacyjne i dokładność w pracy

  • dyspozycyjność oraz gotowość do pracy zdalnej

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę pracę tymczasową na okres 6 miesięcy

  • pracę zdalną

  • pakiet szkoleń

  • możliwość zdobycia nowych umiejętności i rozwoju w dynamicznej organizacji

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00- 16:00

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 29 dni)